Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz wjbhbdux #19 üzenetére

    Ismerősöm telken mobilnetről egy p3-as géppel tolta 512 rammal és tnt2-vel :D
    Amúgy nálam is a BC féle "classic" a várós, bár van egy olyan sanda gyanúm hogy esélyem (időm) nem lesz rá annyi. De emlékként a BC tetszett a legjobban. Kellőképpen nehéz volt, bejöttek az 5 fős insták meg a hc verziójuk. Szerintem ott volt csúcson a játékmenet, kellőképpen nehéz volt, ugyanakkor szórakoztató és a világ is nekem személy szerint ott talált be igazán.
    LK rendben volt meg ugye mégiscsak egy legenda lezárása történet, de nekem játékmenetben sokat könnyült a játék BC-hez képest, de LK-s raidelést még nagyon szerettem (disco-holy papként). Legionre is visszanéztem egy időben, el is raktuk gul'dan papát, de utána valahogy abbamaradt a lelkesedés.

  • hunluki

    senior tag

    válasz Kolbi_30 #50 üzenetére

    Nálam is legion két-két és fél hónap alatt fullos híler pap és kisebb 5-10es dungeon/raidek takarítására már alkalmas tank pala volt, pedig még annyira nagyon drasztikusan sokat nem is öltem bele mint korábban.

    Nekem az fáj hogy erre mondták hogy újra a csúcson és kontent még úgy rendben is lett volna de az egész játékmenet null kihívás még durvább mythic-ek alatt is. Meg mikor látunk megint olyan kreatív megoldásokat mint BC alatt? Ili lock tankolása, tanácsra arcane mage tank?

    És tényleg a teljes social aspekt az így kuka, mindenre van finder, emberekkel nem dumálsz csak rohannak át az instákon, ha egy wipe van borul az egész, az egész játék full rideg lett.

    BC "classic"-ra viszont lehet fel kéne néznem... Imádtam, jó volt balansz nehézségben, kihívás volt, karakterek nem 1-2 spellel mentek, nem volt ez a minden kaszt ugyanannyi DPS-t toljon, volt értelme a support classoknak. Most meg az egész egy nagy single player néha nevetségesen könnyű tank&spank instával/raiddel. Nyilván van kivétel is de régen a tank&spank volt a kivétel és a kreatív fightok voltak többségben. Most meg van 1-2 kreatívabb fight a dara mellett. Legalábbis így 7 évnyi classic-bc-lk-szün-cata-nagyszün-legion tapasztalatokból.

Új hozzászólás Aktív témák