Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fsdb

    aktív tag

    válasz King Unique #5 üzenetére

    Gondolkodom rajta, hogy lepasszolom ha találok valakit, hogy tesztelje, ha másnál is csinálja akkor nyűgös.

    Néztem gépindulásnál bootolni elvileg lehetne róla, kipróbálom majd valami oprendszerrel. Rádugtam szegény Blue Panther dvbt vevőmre. Nyűgösen felpörgette a lemezt, nem egy energiagazdaságos vinyó. Elindítottam gyorsan valamit, és le is vettem róla mielőtt füstjelekkel kezdene jelezni, hogy besokallt a tápja. :D
    (Csak egy usb kivezetése van. Van itthon egy usb 2-es aktív hub sajna nem bírta el. Megpróbálom majd belül összekötni 2 port tápját hátha. Vagy valahogy egy külső tápot rávarázsolni.)

  • fsdb

    aktív tag

    válasz King Unique #8 üzenetére

    Melegedést eddig még nem néztem. Legalább is hdd sentinellel.
    Kicsit langyos a teteje. Össze sem csavaroztam a házat.
    Először is lusta vagyok :) , így megtartja minimálisan a két fül, és nem zár rendesen. Ha huzamosabb ideig nyüstölni akarom óvatosan leveszem a tetejét. De ez inkább nyáron fog számítani.

    Végigpróbáltam jó pár clean-es diskpart leírást, volt amelyik végigment és minden maradt a régi, volt amelyik nézzem meg a log filet miért nem sikerült, azt hiszem ez [link] volt. A paragon hdd maneger nem is jelezte, hogy rejtett, először hide, utána unhide, de nem változott semmi. Ezután huszárvágás konvertáltam GPT-re, blabla, a régi rendszerek nem stb. ettől helyreállt, és utána vissza MBR-re. Így lett jó. Nem tudom mi volt rajta, vagy mit szúrtam el a legelején.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák