Új hozzászólás Aktív témák

  • tuki2200

    senior tag

    Az eredeti trilogia sem egy mély remekmű, de kétségtelen, hogy van hangulata, lelke és össze van rakva.
    Az előzmény trilógiával kicsit lehet elfogult vagyok, mert mikor gyerek voltam az ment, azt lattam moziba, azt gyűjtögettem, azzal jatszottam.. nem rossz szerintem, igen kicsit bugyuta, de izig-verig Star Wars hangulata van, foleg a Sithek Bosszujanak.
    Az ébredő erő egy korrektül összerakott nosztalgia járat, mikor megjelent kicsit huztam a szám a moziba, de utolag megértettem mi volt a célja, hogy felkeltse a régi emlékeket, előhozza a Star Wars feelinget, nem kellett ujjat mutatnia csak megmozgatni az emberekben valamit, hogy "Hé emlekszel? Ujra itt vagyunk" és azt jól hozta.
    A Zsivany egyes nekem nagyon tetszett, az egy jo film volt, nem annyira volt Star Wars, de jo volt.
    Az utolso Jedik utan abbahagytam a szeria követését, megfogadtam, hogy Star Warsra soha tobbet moziba, egy annyira rosszul sikerult valami, hogy az borzaazto, csak azert nem mentem ki a mozibol mert tarsasaggal voltam... es a Solo-t letoltottem valamelyik nap, pechemre (vagy szerencsemre?) szinkronosan, amikor Han Solo megszolalt Paul Finch hangjan az Amerikai Pitéből azzal a lendülettel kinyomtam es azóta sem voltam hajlandó újra elővenni..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák