Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz Cathfaern #304 üzenetére

    jó értelemben stresszt ami miatt fejlődik, alkalmazkodik. (mint ahogy minden stressz a hideg-meleg, edzés stb.)

    Vagy amúgy szerinted nem stressz, hogy kizárod a szervezet által legkönnyebben felhasználható energiaforrást az étkezésből? Te is írtad, hogy akár hetek kérdése is lehet hogy átálljon a szervezet (elhiszem hogy ez amiatt van mert xarul vagyunk kondicionálva gyerekkortól) ketonok használatára.

    [ Szerkesztve ]

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz Cathfaern #304 üzenetére

    de egyébként meg teljesen felesleges és meddő "vita" az egész. Te elolvastad a ketogén diétával kapcsolatos dolgokat, igaznak vélted meg elhitted amit a pozitív hatásáról írtak (gondolom nem orvos, dietetikus, biológus stb. vagy - nem negatív értelemben mondom mert én se). Innentől kezdve ez egy hitvita, mert ha belinkelem neked a

    [link]oldalt. (úgy általában de most erre a cikkre kattintottam miszerint a Saturated fat can be toxic to the insulin-producing beta cells in the pancreas, explaining why animal fat consumption can impair insulin secretion, not just insulin sensitivity. azaz a cukorbetegség oka az állati zsíradék fogyasztás (nem tudom lehet a videón elhangzik hogy csak akkor ha mellé sok szénhidrátot is eszel...) akkor vagy azt gondolod, hogy

    1. mekkora hülyeséget csinálok ezzel a ketóval (emberi természettől idegen gondolkodás lenne)
    2. mekkora hülye ez az orvos és baromságokat beszél.

    (mondjuk a képét megnézve én is a 2-esre teszem a voksom de mindegy) ;]

    De mint mondtam ne vedd támadásnak csak szeretem ha van némi értelmes vita ami előre viszi a témát, csak sajnos nem szokott mert tényleg hitkérdéssé "fajul" minden diétás felvetés.

    [ Szerkesztve ]

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Új hozzászólás Aktív témák