Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bbendre

    őstag

    válasz Thom! #429 üzenetére

    Nekem feltünt, arra gyanakszom, hogy a hivatalos megjelenés után megkapjuk a végleges GCam 7.x et, a témákat, stb minden pixel telefonra De legkésőbb a hónap első hétfőjével, de lehet abban már a javított kamera lesz.
    Egy pixel2 esem van, de szerintem a csere Huawei lesz :)
    Nincs bajom a Pixel4-el, de számomra nem jó választás. A kamera sem hozza az igért szintet. sajnos. Üzemídőben a tesztelőknek fél nap jön őssze olyan használat mellett ahogy kb én is használnám.

    [ Szerkesztve ]

    Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

  • Drakmusz

    őstag

    válasz Thom! #429 üzenetére

    Remélem hogy nem érted félre, de én ezt már régen elengedtem....
    A legfontosabb tényező te vagy, mint az eszköz mögött álló személy.
    De a felhasználók jelentős részét annyira nem érdekli a dolog, össze-vissza nyomogatják az exponálógombot.Tisztelet a kivételnek.
    Ebbe az egészbe energiát kell fektetni, máshogyan nem megy.Nekem legalábbis ez a tapasztalatom.Van olyan ismerősöm aki egy S6-os Samsunggal is kiváló galériát tudott összehozni, pedig az egy 2015-ös telefon.
    Az előzetesen beharangozott képek pedig mindig csalókák, ez más gyártóknál is így van.
    Ezeket a marketing anyagokat fotósok készítik, az egy másik szint.Csak a fényekről többet tudnak mint mi az egész mobilos képalkotásról.
    Minden eddigi Pixellel lehetett jókat lőni, ez sem lesz kivétel.A kiegyensúlyozott kamerás teljesítmény maradt.Akinek nem elég ez a szint, az ne a mobilokat nézegesse.
    Gyártótól függetlenül ebben nincsen sokkal több.:)

    [ Szerkesztve ]

    https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

  • #16514048

    törölt tag

    válasz Thom! #429 üzenetére

    A portré módnál szerintem már az elég nagy előrelépés, hogy az 50mm ekv kamerát is tudod hozzá használni, nem digitálisan kell nagyítania a képbe, ahogy eddig tette.
    De elvileg pontosabb lett a háttértől való elkülönítés és valamivel távolabb lévő tárgyakkal is működik.

    A javított Night Sight meg pont ez, hogy lehet "asztrofotózásra" használni, ez nem egy külön mód.

    Nem hiszem, hogy trükköztek volna a promóképpekkel, szerintem csak jól választottak helyszínt és időt.
    Az ilyen képekhez nagyon alacsony fényszennyezettség szükséges, amiket az influenszerektől láttam, azok meg kertből, esetleg városok közelében és/vagy teliholdnál készültek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák