Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dabadab

    titán

    válasz -Skylake- #179 üzenetére

    A Pixel 4-hez nem adnak se fülest, se USB-C - 3.5 jack adaptert.

    Lépj vissza a startmezőre és dobj újra! :D

    DRM is theft

  • Yeffy

    veterán

    válasz -Skylake- #179 üzenetére

    Alapbol egyetertek, es nem is jovok elo a toltes + zene komboval, nalam sem volt gyakori scenario, de ket dolog ehhez (ofkorsz, szubjektiv):

    - ha csak 1 portot hasznalsz mindenre, sokkal hamarabb elhasznalodhat, nagyobb az esely a tonkremenetelre. Eddig nem tapasztaltam az enyemmel, remelem, nem is fogom, de attol meg ez hatrany. De meg ez is a kisebbik/

    - a nagyobbik, h meg mindig nincs nagyon elterjedve a Type-C fuleseknel. Plusz, amiket eddig hallgattam, borzasztoan szoltak. Megha nem is vagyok audiofil, meg nem lossles FLAC-et hallgatok. El kellett volna elobb terjeszteni, aztan eltunteni, ha mar annyira. De nyilvan tudjuk, miert tettek, es mi volt a cel.
    Ide kapcsolodik meg, h bizony, volt mar, h ismerosnel, ha akartunk zenet hallgatni/mutatni, nem volt Type-C, csak jack, azt meg hova dugjam, a sejhajomba? BT nem volt opcio. De ez is ritka, alairom. Viszont letezik.

    Engem egyszeruen bosszant, h van vegre egy szabvany, ami elterjedt, relative egyszeru implementalni, kompatibilitasa is jo, erre az alma faszsagat el kell kezdeni (megint) kopizni, csak mert remelunk nemi plusz zsetont? Foleg, h (gondolom) a Type-C is nyilt szabvany, mint a tobbi USB? Magyaran nem Lightning, h szedhetsz be erte zsozsot.
    Ja, meg meg sziv is le az akksibol, bar ez sem eget rengeto.

    Cserebe miert? Nem latom a nagy elonyoket. Akksimeretet nem latom novekedni (plane itt nem, ROTFL), vizallosag megoldhato lenne jack-kel is, ugyanugy.
    Plusz, ha jol tudom, odaat a jack - Lightning atalakito a leggyakrabban vasarolt kiegeszito. Biztos azert, mert nincs ra szukseg.

    BT-vel meg nem ohajtok szarakodni, nincs kedvem meg egy eszkozt tolteni, arra figyelni, h hogy all a toltottsege, jajj, most nem tudom tolteni, mert epp ugy jott ki a lepes, jajj, akkor igy jartam, nincs zene/vid/akarmi. Bar a vezetek mentesseg teny es valo, h elonyos tud lenni.

    Az atalkito meg, persze, plusz par centi, nekem is ugy van a fulesemen, de attol meg plusz hibaforras.

    Mondom, nem latom az elonyt. Mitol lesz jobb a Type-C zenere/hangatvitelre, mint az ezereves, hot egyszeru jack?
    Fingerprinter vs FaceID nalam ugyanez. Bar lehet, h egy ido utan megszoknam, de attol meg nekem az kenyelmesebb, es megfelelobb.

    Mindegy, ez csak az en privat velemenyem, nem OFF-olok tovabb.

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák