Hirdetés

2018. augusztus 15., szerda

Gyorskeresés

(#1) Ragnar_

Ragnar_
(őstag)

Remélem BattleRoyal lesz minimum 83 playerrel :K

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#2) Levwi

Levwi
(fanatikus tag)

Én csak annyit várok a játéktól, hogy legyen hű az eddigi részekhez, és kapjunk egy jó sztorit, jó játékmenettel. Grafika nem érdekel. Csak ne menjen el a mai trendek felé, mert akkor katasztrófa lesz.

Lg G4 Black Leather

(#3) rumkola

rumkola
(PH! kedvence)

Gondolom jó szokásukhoz hűen most is elbaszcsizzák a FOV-ot. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=rumkola

(#4) wesder

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Kiváncsi leszek, mert a Burial at Sea-vel bezárult a kör, egy remek triológiát játszhattunk vègig. :R

[ Szerkesztve ]

Bring us the girl and wipe away the debt.

(#5) Maelephant válasza wesder (#4) üzenetére

Ez igaz, de a multiverzum bármely párhuzamos univerzumában játszódhat, illetve pl. dr. Brigid Tenenbaum pl. túlélt, ő is lehet egy újabb történet kiindulópontja, az eredeti főszereplők nélkül/hiányában is. Egyébként én is nagyon várom, mind a három részt többször is végigjátszottam (és nem, a BS:I nem volt szar, hanem kiváló történet, annak ellenére, hogy Rapture a szívem csücske).

(#6) mzso

mzso
(PH! addikt)

Gondolom Rapture-ről fognak még egy bőrt lehúzni, ami már marhára kifulladt a BS2-ben. A BSI kiegészítőkben meg gáz volt, hogy visszahozták.

(#7) wesder válasza Maelephant (#5) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

A BSI-et èvente 1x vsgy 2x vègigjátszom mert számomra olyan mint egy interaktív film. Egyszerűen imádom.

(#8) mzso válasza wesder (#4) üzenetére

mzso
(PH! addikt)

Bah. Az egy förmedvény sztori szempontjából... Átír meg nagyon erőltetetten összeköt részeket.

Nyugodtan figyelmen kívül lehet hagyni.

(#9) b.

b.
(PH! kedvence)

Én szívesen visszatérnék újra a vízalatti univerzumba. A 3. rész annyira nem, jött be, bár az is érdekes volt.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#10) hombre[EU] válasza wesder (#7) üzenetére

hombre[EU]
(fanatikus tag)

Az Infinite egy mestermū. Az írás, az atmoszféra teremtés, a díszlet a szórakoztató ipar egyik gyöngyszeme. Olyan,mint egy kiváló sci-fi könyv, ami a többségnek csak egy 'meh' , de a célközönség számára maga a mennyei manna

you must be the change you wish to see in the world

(#11) Kisgépkezelő

Kisgépkezelő
(fanatikus tag)

Egy előzmény résznek örülnék nagyon, ahol a még élő és virágzó Rapture-t járhatjuk be. Egy kicsit kaptunk már belőle a 2 elején és a Burial at Sea-ben de én kíváncsi volnék, hogy milyennek képzelnek a fejlesztők a város fénykorát.

(#12) wesder válasza hombre[EU] (#10) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Pontosan. Nem is èrtem mièrt nincs belőle film, vagy könyv. :(

(#13) wjbhbdux válasza hombre[EU] (#10) üzenetére

wjbhbdux
(PH! addikt)

Ezért is inkább Ken Levine köv. játéka érdekel a Ghost Story Gamestől, mintsem egy Bioshock random fejlesztőktől.

(#14) scdlsc válasza wesder (#12) üzenetére

scdlsc
(tag)

John Shirley - Rapture - A víz alatti város
[https://www.libri.hu/konyv/john_shirley.bioshock-rapture-a-viz-alatti-varos.html]

szerk.: Ja, az Infinite-re írtad. Mindegy, azért itt hagyom, hátha valaki nem ismeri.

[ Szerkesztve ]

(#15) wesder válasza scdlsc (#14) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Megvan, elolvastam. :) Nem rèsze a kánonnak.

[ Szerkesztve ]

(#16) Bingisz

Bingisz
(PH! addikt)

Hangar 13? Azaz a Mafia3-as csapat? ://

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#17) Pinky Demon

Pinky Demon
(PH! addikt)

Remelem visszamegyunk a viz ala, az infinite eleg gyenge eresztes lett, plane ahogy olyan eroltetetten probalta osszekotni magat az eredetivel, meh, szerintem nem ismer jo scifit az, aki azt jonak tartja.
Andrew Ryen vilaga viszont szerintem csodalatos, barmeddig el tudnek boklaszni benne. De jobban orulnek egy elozmenynek, a varos teljes pompajaban.

(#18) Daelion

Daelion
(kvázi-tag)

Hát nemtom,pont most fejeztem be az első részt elsőre mert eddig kimaradt 'Remastered' de engem annyira nem fogott meg,Infinite jobban bejött.

Új rész persze jöhet mert egyre kevesebb manapság az 'értelmes' single player game.

(#19) joey04 válasza Levwi (#2) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

Kb pont ezeket gondoltam én is.

Bazinga!

(#20) oriic válasza Bingisz (#16) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Igen ők. Nyilván nem a teljes csapat, csak egy részük.

Live-Die-Respawn / No WAREZ!

(#21) Fitzgerald válasza hombre[EU] (#10) üzenetére

Fitzgerald
(PH! addikt)

Játékmenetében viszont csalódás, az eredeti BioShock-hoz képest sok szempontból visszalépés.
Maga a fegyveres/vigoros harc harmadannyira sem szórakoztató mint az első részben volt.
Egyébként meg az évtized átverése, a végső játéknak alig van valami köze ahhoz, amit az utolsó pillanatig etettek velünk.
Na, a BioShock 1-ben viszont tényleg minden a helyén van. Ma is szívesen veszem elő, az egy valódi mestermű.

(#22) johnyblaze

johnyblaze
(tag)

Na végre :)

Átmegyek öt percre a szomszédba, keverd meg félóránként a levest

(#23) wesder válasza Fitzgerald (#21) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Mi volt benne az átverès?

(#24) Kisgépkezelő válasza wesder (#23) üzenetére

Kisgépkezelő
(fanatikus tag)

Eredetileg egész más lett volna a sztori. Az Alapítók és a Vox szembenállása lett volna a középpontban. A pályák sokkal nyíltabbak lettek volna, nagyobb lett volna a bejárható terület, harc közben sokkal szabadabban lehetett volna mozogni stb... Jópár videó van a neten ezekről az alfa/béta változatokról. Aztán valamikor a megjelenés előtt nem sokkal megváltoztatták az egészet. Hogy amiatt, mert az akkori konzolgeneráció nem bírta volna, vagy amiatt, mert valami belső teszten kiderült, hogy nem volt élvezhető a játék azon verziója, az nem derült ki, de annyi biztos, hogy rengeteg mindent kivágtak a végső változatból. Emiatt tele a net azzal, hogy (az egyébként szerintem jó) végső Infinite helyett mennyivel jobb lett volna ha a csak néhány 10-20 perces videóban látott változat jelenik meg, holott lehet, hogy az igazából lehet, hogy az a verzió rosszabb lett volna.

(#25) wesder válasza Kisgépkezelő (#24) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Ja igen, láttam őket, de èn ezzel a verzióval is 100%-ig elègedett vagyok ès sokadjára is èlvezettel viszem vègig. :)

(#26) mzso válasza Fitzgerald (#21) üzenetére

mzso
(PH! addikt)

Szerintem csak a gear-ezés volt nagy visszalépés azzal, hogy össze vissza véletlenül kaptad.

A vigor része kb ugyanolyan volt.

(#27) joey04 válasza wesder (#25) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

Szerintem is nagyon jó volt így is.

Bazinga!

(#28) Jigoku

Jigoku
(kvázi-tag)

Húúú, én rettentően örülök ennek a hírnek. Csak kicsit tartok tőle, nehogy elfuserálják, a Bioshock az egyik kedvenc játéksorozatom. ^^""

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS]

(#29) yericho800

yericho800
(lelkes újonc)

Epic sorozat. :) ma már nem nagyon van ilyen játék.(vagy nagyon kevés) sok a tucat játék,amibe szinte 0 kreativitás van történet vagy megvalósítás téren. :( bioshock igazi unikum. Szerintem. 3.rész mondjuk picit elrugaszkodott az elődöktől. De azt is élveztem. És itt a kulcs szó.élvezettel játszani egy gamet.

(#30) VinoRosso

VinoRosso
(PH! addikt)

Ken Levine nélkül :F Hát nem tudom... max Raphael Colantonioval tudom még elképzelni

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.