Új hozzászólás Aktív témák

  • Fiddlestick

    aktív tag

    válasz LLam #40 üzenetére

    Nyilvan nem keltek indulatot, csak miert ne erne me egy olyan befejtetes ami mar attol a perctol kezdve hozza a profitot ahogy beuzemelted a gepet. En 2eve szalltam bele, cirka 2M, 8honap alatt visszahozta a penzt. Oktober elejen pedig vettem belole egy e60-at. A harverek meg mindig megvannak es dolgoznak. Barmikor eladhatoak. Ergo minuszban nehezen tudsz belole kiszallni. Rettento idegesito mikor valaki lehurroga az egeszet, az, akinek fingja sincs az egesz dologrol. Meg napok-hetek alatt akar milliomos lenni. Ez nem az az uzlet. Kell neki ido, mint minden masnak. Egy 60-70eft-os videokartya is havi 12-14eft-ot termel, es ez csak a profit, tehat ebbol mar le van vonva az aram... Nem szeretem a hozza nem erto okoskodo, buta embereket, akik annyira le vannak maradva ezzel a rohano vilaggal, hogy meg mindig csak a ketkezi munkaval latjak a "kezzel foghato" anyagi vontazat.

    Reszemrol off. :R

    Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

Új hozzászólás Aktív témák