Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterson_

    addikt

    Az elejétől fogva játszottam a Hitman játékok összes részével.
    Láttam az előző Hitman filmet is, ami ilyen egyszer nézhető kategória volt.
    Elsőre azt gondoltam, hogy Olyphant lesz a szűk keresztmetszet, de ebből a szempontból igen kellemesen csalódtam.
    Ellenben az alapsztori egy vicc volt, és csak halványan emlékeztetett az eredetire....ezt legalább annyira nem értem, mint a Max Payne mozit, ami szintén olyan anyagot dolgozott fel, ami instant sikerre volt ítélve, erre valami szörnyszülött lett belőle.

    Ez is rossz viccnek tűnik már most.
    Egyáltalán honnan kotorják össze ezeket a színészeket?:DDD
    Játszottak egyáltalán bármelyik játékkal?

    Akkor már játszatnák el David Batesonnal, meg logika is lenne benne.

    [ Szerkesztve ]

    Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

  • Peterson_

    addikt

    válasz aizen92 #19 üzenetére

    Ki beszélt itt a színészekről?Nyilván a készítőkre gondoltam, de azt hittem, hogy ez logikus...

    Azon kívül mivel az valószínűleg az előző film remake-je lesz, így joggal merül fel a kérdés.

    Ott pont ez volt a baj, illetve a másik általam említett címnél is.
    Körülbelül csak a cím maradt, aztán azon kívül épp hogy köszonő viszonyban volt a sztorival.
    Néger, meg öreg bérgyilkosok(WTF), az eredeti klónozás, meg az elmegyógyintézet már sehol nem volt.
    Az meg alapvető lenne, hogy tényleg olyan színészt válasszanak, aki legalább karakterében hasonlít az eredeti figurára.
    Egyszerűen fogtak egy akárkit, letolták a haját kopaszra, ráadták a szokásos öltöny+nyakkendő kombót, meg a kezébe a Silverballereket, csak épp a lényeg mellett szépen elmentek.
    Olyan is lett az egész.

    [ Szerkesztve ]

    Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

Új hozzászólás Aktív témák