Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz #20749568 #76 üzenetére

    Szia!

    Amellett, hogy nyilván minden cég profitot szeretne termelni, ezért úgy, ahogy képes, valamin spórolni fog, pár hozzászólás a leírtakhoz:

    "3) Nem szeretem a Digit, mert piacromboló hatása volt/van" - nálam havi 3-4.000 Ft-ot rombolt a TV+net+teló szentháromság árából;

    "5) Itt a Digi mobilszolgáltatásáról van szó. Arról a mobilszolgáltatásról, amit jelenleg pont annyiért árulnak amennyit ér." - Nos.. hazafelé tartva, minden nap szembesültem azzal, hogy adott pontokon akár Voda, akár Telekom simet néztem, elment a mobilnetem. Az "annyit érő" Digivel pedig nem megy el. Ingyen. És ha bármely egyéb cég hajlandó lenne
    - 1500 Ft-ért nem 35 Ft-os (undorító harácsolás) percdíjért csomagot adni és legalább havi 3 GB netet is a csomagban, akkor érdekelne. Ha a Digi szolgáltatása már nem ingyen lesz, akkor sem hiszem, hogy ennél többe fog kerülni.
    - hó végén nem lopnák el a feltöltőkártyás adatokat (Voda és Telenor ) hanem mint a Telekom Domino Maraton csomagnál, az megmaradna, máris nem kerestem volna alternatívát. Korlátlan adatforgalmazási mennyiséggel bárkit néznék, az csak a netre havi 10.000 körül lenne. Ezt a tavalyi Digi teszt indulás óta havonta megspórolja nekem a Digi.
    " A magyar mobilinternet árak pedig nem rosszak azért a minőségért amit adnak. " - ezt mondjad a vezetékesre annak, aki a Digi 500 vagy Digi 1000 helyett 15/5-öt kénytelen venni, drágábban mondjuk a Tkomtól. :)

    Valahogy, nem tudok ezek mellett elmenni, mert ezek: tények.
    Az is tény - mint már vagy 100 hozzászóló is írta - hogy ha a Digi nem jött volna be, és azzal a konkurenciát nem sarkallta volna árcsökkentésre, bőven mindenki többet fizetne még ma is.
    (Ehhez nem kell látónak lenni. :DDD )

    Elfogadom, hogy nem csinálnak ők sem mindent jól - lsd. számlán szereplő adatok kissé furák tudnak lenni - de inkább olyan nyilatkozzon róluk szerintem, akinek első kézből van infójuk róluk.
    És ha 1000 Digist megkérdezel, tuti, hogy kb. 970 áldani fogja a pillanatot, amikor velük szerződött le. Ennyi talán elég is lesz :)

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák