Hirdetés

2019. július 22., hétfő

Gyorskeresés

(#1) boeing

boeing
(őstag)

Uhhh ez durva,no comment.

(#2) HXY

HXY
(PH! addikt)

Ekkora agymenést... :D :Y

SoundMAGIC ES20BT Bluetooth In-Ear fülhallgató, headset Fekete új, bontatlan, 3 db, Budapesten fél áron eladó 5500Ft

(#3) Bounti

Bounti
(fanatikus tag)

Beteg...
Ezt már nem adnám egy gyerek kezébe. :N

De mivel én már nagykorú vagyok nagyon is tudom értékelni. A dal pedíg nagyon jó!
:C

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#4) MaTTeS

MaTTeS
(senior tag)

Ez már beteges :DDD

(#5) D1Rect

D1Rect
(PH! félisten)

Soha ne vegyél Sims-et a párodnak, csak ha van normális teljesítményű gépe, mert szaggatni fog a laptopján, és ki akar túrni a géped elől, mert:
"Prohardvert olvasni a laptopomon is tudsz." :U

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#6) #81187072

(törölt tag)

A videó alapján rendkívül közönséges, erőszakos és a végtelenségig sablonos, mintha mindenki ennyire ostoba lenne. Majdnem, de azért mégsem. Főleg a gyerekek. Kíváncsi vagyok, hogy a kettesre a függőségig rácuppant kisebbekkel mi lesz, én is gyakran látom a képernyőn az újabb és újabb családokat... Persze ez csak egy a sok környezeti ártalomból - jó dolgok létrehozásához érettebb gondolatok kellenek, a játékok többsége viszont pont ilyen.

(#7) D®. GeNy@ válasza D1Rect (#5) üzenetére

D®. GeNy@
(senior tag)

Úúúúúúgy van!!!! :C :C :R

Mitsubishi Evo IX FQ-360 vs Subaru Impreza 06' WRX STi

(#8) Dani811

Dani811
(fanatikus tag)

bankot lehet benne rabolni? ;]
(és elnézést a régi dolgok miatt :W )

[ Szerkesztve ]

(#9) aram01 válasza D1Rect (#5) üzenetére

aram01
(PH! nagyúr)

ez tapasztalat? :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10) HaGii válasza D1Rect (#5) üzenetére

HaGii
(kvázi-tag)

Húúú, elég életszerűen hangzik. Remélem csak neten olvastad, vagy vmelyik barátodtól halottad :))

"-Milyen telefon? Androidos? - Nem,sima okos."

(#11) P00By válasza D1Rect (#5) üzenetére

P00By
(PH! nagyúr)

:K :D
Játszon az első simsel az nem fog ;]

(#12) D1Rect válasza aram01 (#9) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)

Honnan gondolod? :U
(#10) HaGii: Mesélték. :))
(#11) P00By: Ha az előtt vette mielőtt megismerkedtetek volna akkor vszínűleg átvágták valami Intel GPU-s csodával amin az 1 is szaggat. :K

[ Szerkesztve ]

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#13) Prof01 válasza D1Rect (#5) üzenetére

Prof01
(PH! kedvence)

Tapasztalat? :DDD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#14) Prof01 válasza aram01 (#9) üzenetére

Prof01
(PH! kedvence)

lol :D :B

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#15) Gomez86 válasza D1Rect (#5) üzenetére

Gomez86
(őstag)

LOL :) Láttam már ilyet, csak nálunk ez a Leaser Suit Larry-nél volt :)

ha3flt

Akik a kettest szénné játszották amikor az kijött azok mostanra már felnőttek, vagy legalábbis nem olyan kicsik, hogy ne tudják ezt poénként értékelni.
Persze az a kisgyermek aki ezt veszi elsőként a kezébe, az nem biztos hogy jól jár. De ez a szülő felelőssége. Nem kell ilyet a kezébe adni. (és most ne álljunk le vitatkozni azon hogy egy 6-8 éves kisLÁNY nekiáll-e torrentezni vagy nem)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#16) kokyt

kokyt
(senior tag)

Hogy őszinte legyek nem biztos (és finoman fogalmaztam) hogy ezt 12-es korhatárral kellene így kinyomni a netre :U Főleg a két utolsó "ok" miatt (bár a többi sem volt piskóta).
Felnőtt szemmel viszont nagy poén.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.