Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    Az kiderült már, hogy a G4400 hosszú feature listája valóban nem kamu-e?
    Pentium és mindent tud:

    Intel® Quick Sync Video Yes
    Intel® InTru™ 3D Technology Yes
    Intel® Insider™ Yes
    Intel® Wireless Display Yes
    Intel® Clear Video HD Technology Yes
    Intel® Clear Video Technology Yes
    Intel® AES New Instructions Yes
    Intel® Virtualization Technology (VT-x) ‡ Yes
    Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) ‡ Yes
    Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) ‡ Yes

  • sb

    veterán

    válasz ronroli #10 üzenetére

    Attól függ mire veszed. Ha kell a kraft akkor jobb az i3.
    Ha jó a nagy része is akkor elég a Pentium. Nem véletlen, hogy már rég a feature listával szegmentálnak.

    Nekem is "csak" a 3D miatt kéne i3-at vennem, amúgy meg a legkisebb core magos Celeron is megtenné.
    Ill. nyilván arra az Atom széria is jó, de ott meg a Braswellből került ki az ark szerint a 3D, míg a Bay Trail tudta.

    Kormány témában.
    Vicc szerinte ezt az árat legitimálni. Oké, nyilván már nem egy kategória, de azért emlékszem, hogy anno amikor a Momo-t vettem akkor még nem is nagyon létezett jobb kommersz kormány. Került kb. 20-25k-ba.
    Utána jött a G25 ami elindította a jobb anyagminőségű szériát, de az is került emlékeim szerint 40-50k-ba.
    Most nem gondolnám, ha előszedem most a Momo-t akkor egy ilyen új 6-8x annyit érne.

    Nem beszélve a hibákról amik mindig vannak. A Momo pedáljai is gyári hibásak (de sw-ből is korrigálható) de egy ilyen hsz után érzek némi problémát a helyes értékítélettel.
    #5:
    Kormany fronton a 150.000 ft (mondjuk inkabb 450 euro korul)nem szamit kirivoan nagy osszegnek, sot.... Tulajdonkeppen azt kell mondjam, hogy annyit nagyon meger

    2 ev alatt 2 TX es 2 T300 fordult meg nalam, mindet a hatso tengelyfellfuggesztes kikotyogosodasas miatt adtam el/kuldtem vissza gariba.

    Nooormális?

    [ Szerkesztve ]

  • sb

    veterán

    válasz atus72 #31 üzenetére

    A családban nálunk is van. Szerintem az árához képest igen korrekt.
    Nem a legjobb, szerelhetőségre sem, de nem is 20-30k-s ház.
    (Mondjuk én pl. értelmes, valóban zajcsökkentő és nem rezgésátadó HDD rögzítéssel még életemben nem találkoztam, drágább házakban sem, így az általában engem kevésbé zavar. Csak rossz és rosszabb van.)

    Az USB viszont tényleg "látszott", ott az oldalon fehéren-feketén miből mennyi van. Advanced-ben van 2db USB3. Tudom, mert nekem is egynél több kellett és Advanced-et nem találtam. Így végül saját háznak Silencio 352 lett ami a zajszigetelésen kívül majdnem ugyanez a ház.

Új hozzászólás Aktív témák