Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    válasz Piftuka #21 üzenetére

    Ha belépő szint akkor legyen belépő áron, ha viszont sz@r akkor ne legyen semennyiért se. Egy márkanevet annyi megvédeni, hogy odaírsz még valamit. Gitárban is van az nagy Fender, ami figyel magára, meg van Squier by Fender olcsóbban, az is Fender gyártás csak na… érted Te.
    Persze ott indul, hogy mi a jó?
    Mennyi üzemidőt adunk egy jó tápnak? 5 év? 10 év? 20 év? Lehet egy kapcsolás jó, ha az elkókat beszállító cég éppen határértéken tartott egy gépet a soron és így azok az elkók 3 év után púppal a hátukon mennek a levesbe.
    Én igazából alkatrészminőségben látok különbséget manapság, illetve egyre nehezebb tényleg jó minőségű alkatrészeket találni. Drágán is szarokat adnak. Az SMD alu kondik botrány sz@rok például, mondjuk az tápban hál Isten pont nincs.
    Hatásfokra amúgy ott az EU-s minimum a 80+ az nekem már elég is, védelem is szevasz szinte mindegyikben van már mindenféle. Hogy a venti mennyire hangos ott mondjuk lehet, hogy van valami értelme a drágábbnak, de igazából ez is olyan, hogy mittomén. Nincs ott, hogy ezt a típust Noctua ventivel szerelik azt meg Arctic-kal csak lebrandelik az egész dobozt és itt van, nesze neked a táp.
    Viheted.
    Ráírják melyik ágon hány Amper. Még a kábelkorbácsot sem forrasztják be normálisan, mert csatlakozó kell rá. Minek? Mert üvegvitrin kell PC ház helyett és csúnya a felforrasztott kábelkorbács. A forrasztásnál nincs jobb, de a forrasztás rossz értem, az nem dölux :W

Új hozzászólás Aktív témák