Hirdetés

2017. szeptember 20., szerda

Gyorskeresés

(#1) k3nnny

k3nnny
(újonc)

Poén játék és tudom, hogy arcade jellegű de egy joystick irányítást elbírnék benne. Esetleg valami simulation módot.

Miért teszed ezt velem IE?

(#2) SunMount3r

SunMount3r
(PH! addikt)

Tudom, hogy sokak nem ezen a véleményen vannak, de szerintem egy ilyen "űrhajós" játék megalkotása grafikailag sokkal egyszerűbb dolog, mint bármilyen más FPS vagy TPS. Itt max a hajómodellek vannak, meg a meteoritok és kb. ennyi.

Mondjuk nagyon szerettem annak idején a Freelancer-t is, még klán tag is voltam, tehát nem ettől függ, hogy jó e egy játék, csak a mai játék kínálatban már nem akkora nagy durranás egy ilyen, kicsit már "egy dimenziósnak" tűnik.

A SC-t pedig pont azért várom, mert az e tekintetben is sokkal többet fog kínálni.

Na, mit tanultunk ma?! Első észrevételem: A téli-fagyin nincsen gombóc!... A második: Viszont, ennek megvan az az előnye, hogy így össze lehet tapasztani kettőt anélkül, hogy összenyomnánk a gombócokat!... Igaz, vagy nem igaz?!

(#3) hitvanyalak

hitvanyalak
(senior tag)

Nagyon jó játék, én jó pár órát játszottam vele. Most jött egy újabb nagy frissítés nemrég,az megint megdobja. Aztán ha kifújt csak kipróbálom az Elite-et is.

Vagyok hang aminek hullámai nincsenek, másnak érthetetlenül sistereg, vagy hallhatatlan nem érint meg semmit a szívben, vagy az agyban és mégis vannak mérők, miket dallamai meglendítenek.

(#4) fogtunder válasza hitvanyalak (#3) üzenetére

fogtunder
(PH! kedvence)

én pár hónapja nem játszottam vele, van már sztori mód, vagy az csak most kerül majd be?

eladó Arctic Cooling Liquid Freezer 240 -> https://goo.gl/hTFi6Q --- a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#5) hitvanyalak válasza fogtunder (#4) üzenetére

hitvanyalak
(senior tag)

Én még mindig csak törülköző keresést kaptam :D De most egy-két hete én sem játszottam megint vele, szóval a végleges verziót ki sem próbáltam :)

Vagyok hang aminek hullámai nincsenek, másnak érthetetlenül sistereg, vagy hallhatatlan nem érint meg semmit a szívben, vagy az agyban és mégis vannak mérők, miket dallamai meglendítenek.

(#6) TeeBee73 válasza k3nnny (#1) üzenetére

TeeBee73
(őstag)

Nem lesz benne joystick támogatás?
Szomorú...
A gamepad-es irányítás nekem "nemgyerebe'". Akkor már inkább bill.+egér.
Az Elite-t már pihentetem egy ideje, pedig pont amiatt vettem a HOTAS 4-et.
Igaz, egy X-Wing vs. Tie Fighter remake-nek is örülnék.

[ Szerkesztve ]

"Szépnek, szép vagy." - mondta a Kisherceg. "Ringdingding-digingigerining" - mondta a róka.

(#7) fogtunder válasza TeeBee73 (#6) üzenetére

fogtunder
(PH! kedvence)

Ez egérrel tök jó, ha toltad anno a Freelancerrel, azt kell elképzelni, csak ez jobb.

eladó Arctic Cooling Liquid Freezer 240 -> https://goo.gl/hTFi6Q --- a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.