Új hozzászólás Aktív témák

  • udash

    csendes tag

    En szeretnek NEM torrentezni. Jelenleg meg is teszem, de rezeg a lec. Van 6 elofizetesem:

    - HboMax
    - PrimeVideo
    - Netflix
    - Disney+
    - Eurosport player
    - Spotify ( ez talan kakukktojas, whatever )

    A Spotify mar-mar so-so, nem nagyon talaltam olyat, ami nincs fent, vagyis igy ebben a formaban nekem megeri, hogy legalis vagyok. Eurosport mas teszta, nincs ktv-m, igy arra evi 4 honapban szuksegem van ( viszont lg tv-re nincs :((( ).

    Viszont a film streaming meg mindig nagyon nem megfelelo. Nagyon hianyos, es bar nem vagyok szinkron fuggo, azert a gyerekkorom filmjeinek nagy reszet megiscsak ugy szerettem meg, es valami erthetetlen oknal fogva azok is le tudnak jarni, ezaltal egy ma ujraszinkronizalt verzio a kozeleben sincs a regi minosegenek ( nem a hangminosegre celzok ).

    Aztan, hiaba lehet valamit megvenni, valoban digitalis formaban fizikai hordozo nelkul nem teheted meg. Illetve nem tudom, most hogy van, regen a DVD lemezek is azzal kezdtek, hogy "te rohadt budos bunozo kocsog, most megnezed az FBI Warning-ot, majd a 3 kotelezo elozetest, mielott azt a tartalmat nezned meg, amiert fizettel". Ez szinten elfogadhatatlan szamomra. Es hiaba illegalis egy filemegoszto, ott ilyennel nem talalkozol. Amugy fizetnek erte szivesen, akar tartalom szinten aranyosan is ( x egy film, y egy album, z egy konvy stb... )

    Apropo, konyv, kepregeny. Ugyanez, ha nem papiron, fizikai formaban venned meg, mert mondjuk nem akarod a fakivagast tamogatni ( igen, tudom, biztos a digit verzio sokkal nagyobb okolabnyom, nem tudom az igazamat bizonyitani, bla-bla ), illetve nincs vegtelen polcom, es nem is akarok kastely meretu otthont csak azert, hogy a film/zene/konyv/kurvaisten gyujtemenyem elfoglalja a fel vilagot, akkor bizony CSAK HASZNALATI JOGOT vasarolsz magadnak, talan van egy-ket kivetel, de nem ez a jellemzo.

    Es ez igy mindig is az illegal fele fogja tolni a merleg nyelvet, hiaba lenne igeny a legal dolgokra.

    U-dash

Új hozzászólás Aktív témák