Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atocha

    senior tag

    Most vettem PSP-t! Azért a Sony jól kib*szik az emberekkel! Évente cseréljem a psp-t, mert minden évben kiadnak egy újat?

    Szerintem ez rohadt nagy szemétség!!!!!! :( :(( :(((

    Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

  • Atocha

    senior tag

    Huh vazze, de elszégyelltem magam, vannak akik úgy letudják tolni az embert, hogy élni sincs kedve.
    Azért reagálnék egy két dologra. :) Persze kizárólag fejvesztés terhe mellett, a küldés gomb után felvágom az ereimet, hogy máris csillapítsam a bosszúszomjas emberek vérengzős kedvét. :)

    Szóval az első pufi psp nem egészen kompatibilis a második slim psp-el. ...és ez nem csak annyiban nyilvánul meg, hogy a Skype csak Slimen megy. A pufi nem képes rá.

    Na ha csak ebből indulunk ki, akkor a később kiadott psp-ken mi nem fog menni. Eljön majd az idő, hogy egy egy játék már csak a 2008-as psp-n fog menni, a pufin vagy a slimen már nem? Mert én simán elbírom képzelni.

    A fejlődésnek nem kell megállnia, de valami rendet be lehetne tartani. Gondolok itt a PS2 és a PS3 viszonyára. Vagy Xbox - Xbox360. Vagy hozzák ki a psp2 -öt, amiben valóban nagyobb a tudás a hardver stb., vagy ne csinosítgassák a psp '1" -et, mert sok haverom van akinek pufi van és jó lenne nekik a skype pl. Most csorog a nyáluk és dühösek, hogy miért nem lehetett már a pufiba is beletenni. Gondolhatnak olyanra is, hogy "vedd csak meg a slimet, ha skypeolni akarsz. - mondja a sony".

    Tehát ha kihoznak egy új psp 1-es verzió 3-ast, szerintem az - továbbra is tartom - szemétség azokkal szemben, akik lemaradnak bizonyos fejlesztésekről. ...és vannak pár millióan...

    UFF

    Ui: amúgy veszett jó a psp, minden pennyt megért. :) Imádom!

    [ Szerkesztve ]

    Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

  • Atocha

    senior tag

    Oké :)

    Én kérek elnézést. Kicsit heves voltam, amit aztán félreértettek és már ugysem bírom magam kimagyarázni. Nem ez volt a célom.

    :))

    Éljen a PSP és a cFW. :)

    Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

Új hozzászólás Aktív témák