Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueye

    veterán

    válasz bagkri01 #25 üzenetére

    2 ev tapasztalatot ne varj tolem :) Mint irtam en is meglepodtem h ilyen regen hasznalom.
    Raadasul az S2 pro-t hasznalo kollega nagyon panaszkodik, itt.
    Kalandbol lehet h kiprobalom majd a Z2 pro-t.

  • Nwis86

    aktív tag

    válasz bagkri01 #25 üzenetére

    Umi Superem van, valahogy augusztusban lesz 2 éves, semmi baja! Leszámítva alapvető problémáját hogy a fényképező és a gps elég gyenge, de ezek alapból szarok voltak :D De nekem ezekre nem is volt szükségem így számomra nem gond... Viszont 3 hete vettem 1 Huawei Mate 9-et, mert szerettem volna egy 6"-os telot, na meg mostanság kéne már 1 normális gps-is... Mate9 ugyebár fényévekkel jobb teló, de 3 nap használat után visszaraktam a dobozába és továbbra is a pici Umit használom :) Egyszerűen nagyon megszerettem és Mate 9ről hiányoznak a kapacitív gombok, állandóan az üres kávát nyomkodtam megszokásból, tök idegesítő ha már ott a káva miért nem raktak oda gombokat , féltem is a virtuális gomboktól, hát nem hiába, nem lesz egyszerű megszokni, és fel is bassza az agyam hogy ott vannak a gombok a kijelzőn... Na meg Umi Superen van 1 nagyon fasza rgb home gomb ami 7 szint tud és rohadt jól néz ki, na meg hozzá is rendeltem az apokat hogy melyik értesítés milyen színűen világítson, 2év alatt megszoktam, nagyon hiányzik a mate 9-en ez a rgb gomb, persze van értesítési led azon is, de nagyon nem úgynaz mint az umin az 1cm-es világítós home gomb, komolya azzal a rohadt gombbal engem megvettek kilóra :D De sajnos Umi nem vitte tovább ezt a megoldást, pedig pl ha ez a Umidigi Z2 olyan lenne mint a Huawei p20, hogy alul a káván van gomb, és ott lenne úgyanez a rgb gomb akkor gondolkozás nélkül megvettem volna! :) na de majd megszokom a Mate 9-et de most még 1 darabig használom mind a 2-öt mate 9et itthon nettezésre meg játékokra, Umit meg rendesen, aztán talán 1 hónap múlva Umi megy a fiókba tartaléknak, előző zopo c2 mellé ami vagy 5 év után is működik, leszámítva hogy az 1 ik kapacitív gomb már nem világit....

Új hozzászólás Aktív témák