Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • noisia

    aktív tag

    Don't f0s, gyerekek!

    Nekem van egy teóriám, miszerint x darab Blizzcon-onként vannak az óriási, giga bejelentések.
    Namost... ez a Blizzcon nem az volt a számításaim szerint.
    Én jövőre, de legkésőbb azután várok egy olyan bejelentést, amitől a hajam fogom kitépni, hogy innentől még hány év mire vége a fejlesztésnek és megjelenik / mikor játszhatom már vele. Mert ugye tudjuk, hogy lassan őrölnek a Blizzard malmai.

    Nyílván ott is hosszútávon gondolkodnak, és amíg ezekkel a remasterekkel, a WOW-al és az Overwatch-al megélnek, nyílván nem fogják törni magukat. Minden a pénzről szól, egy percig ne legyenek kételyeitek...
    Ha már nem úgy jönnek a számok, belengetnek egy Warcraft4-et vagy Starcraft Battle Royalt, amitől mindenki összef**sa magát, és onnantól még mindíg van 2-3 évük lefejleszteni, mert az ilyesmit sosem kapkodják el.

    Lesz itt még jóság, csak győzzük kivárni...

    " ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

  • noisia

    aktív tag

    "Nem is értem kik várják a WC4-et, mikor a WOW vitte tovább a WC3-at... nem lenne értelme."

    Most ezt úgy mondod, mintha sosem lett volna a világtörténelem során példa rá, hogy bármit is reboot-oljanak.
    A pénz nagy úr, ha esnek a részvények, bárki bármire képes, ezt bizton állíthatom neked.

    [ Szerkesztve ]

    " ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

Új hozzászólás Aktív témák