Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz Dr. Akula #33 üzenetére

    Mondjuk a GTA V a mai napig készült legdrágább játék ha jól tudom.
    Az a baj, hogy egyre kevesebben akarnak jó játékot csinálni. Ott van pl a Witcher 3. 2 DLC jött hozzá. Egyik 3000-ért másik 5000-ért. A 3000-res DLC-ben 2x annyi játékidő van mint a legtöbb single player kampányban. De ott van pl a Battlefront. Első dlc volt 4700. Kaptál 2 kicsi multi mapot. Amik még szarok is. Az a baj, hogy ez a népszerűbb.

    Szóval az ember próbálna nem általánosítani ....de olyan ritka az üdítő kivétel.

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Dr. Akula #33 üzenetére

    Nem érted, mi a gond a Metro-val? Ugyanazon a gépen a lentebb írtak szerint jobban megy a Redux. Ergo javítottak az engine-en (a látványosabb grafika csak a ráadás). Mifelénk régen a jobb futást a patch hozta, nem egy új kiadás pénzért. Ha úgy tetszik, később fejezték be.
    A Warner is ezt teszi a utóbbi Batman játékokkal, már az Arkham Origins-nél is fontosabb volt a DLC, mint néhány hibajavítás.

    Itt nem arról van szó, hogy pénzért dolgoznak, hanem hogy át vagy szabva, és te még örülsz is neki, sőt előrendeled. Szóval megértem én a kiadókat, hogy nem kell már úgy törekedni a minőségre, elég nagy a vásárlói bázis, elbírja a fanyalgókat is.

    15 éve, még az erősen virágbolti beszerzések idején mindent patch nélkül játszottam, és még így sem voltak teljesítményproblémák, hibák, a patch-ekben pedig nem csak hibajavítás volt, hanem új pálya, skin, játékmód is. Tudom, megrekedtem az ezredfordulós szinten, most az átszabás, lehúzás a menő, ennek kell tapsolni. Kösz, nem.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák