Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laposonly11

    senior tag

    válasz Abu85 #12 üzenetére

    Mivel teljesen más a Nintendo stratégiája, ami szinte már a kezdetek óta, de most főleg, exkluzív hardvert és szoftvert kínál, és e különlegessége miatt van életben, amire van igény főleg japánban.
    A még aktuális 3DS kézi konzol is köszöni szépen jól van, úgy hogy kizárólag belső fejlesztésű, egyéb japán kiadók játékait futtatja. A Switch is kizárólag az új Zelda játék miatt és vele fogyott úgy mint a cukor.
    Bird fent ugyan említette hogy ugyan a FIFA, Call of Duty, stb. EA játékok évente megjelennek az összes létező platformon, de menj fel kifejezetten Nintendo fórumokra, senkinek sem kell ott az Assasins Creed 9. vagy a Fifa 27. része, a Call of Duty 75 meg pláne nem, e helyett kizárólag Nintendo exkluzívokról fogsz hallani mint: Zelda, Star Fox, Donkey Kong, Kirby, Mario, stb. amikről a PS4, Xbox, PC felhasználók azt sem tudják, hogy eszik e vagy isszák.

    [ Szerkesztve ]

    Ordo est anima rerum.

  • laposonly11

    senior tag

    válasz b. #20 üzenetére

    A fene se nézte ki volna belőled hogy Crash Bandicoot fan vagy! :DD

    Egyébként már 42000-ért is láttam itt az aprón PS4 et, de teljesen mindegy mennyi, megveszed a konzolt, hozzá Crasht, gyorsan kijátszod és gyorsan eladod minimális veszteséggel. Én ezt pár éve eljátszottam a PS3 al, amikor már 50e ért volt kapható. Egy tucat exkluzívval kb. 85e et költöttem rá, aztán rá egy 3/4 évre kb. 60e környékén sikerült elpasszolni az egészet.

    Ordo est anima rerum.

Új hozzászólás Aktív témák