Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz FefeeX #16 üzenetére

    azért magában a játékban a karakterek nagy része nem teljesen átlagos... átmegy az egész fantasy-be, ha azt vesszük, hogy raiden egy isten, de ott van sub zero, scorpion, baraka, reptile, goro és még sorolhatnám... őket azért szerintem úgy kellene megcsinálni, amilyenek voltak a játékban is, mert ez a raszta-baraka hasonló effektus, mint a néger-kojak :W be is bukott az a sorozat annak rendje-módja szerint... telly savalas meg forog a sírjában :(

    mindent összevetve érdekes az elképzelés... barátnőmnek is az volt a véleménye, hogy fűrész-hangulatú a trailer... nem tudom, hogy ekkora stílusváltás mit fog eredményezni :U

    egyébként filóztam, hogy itt van egy jó hosszú trailer... egy átlag film 1/10-e mondjuk hosszban... ezt is meló volt megcsinálni és elég akciódús, aztán még 3évet kellene várni a kész filmre? :U furcsálltam... de megmagyaráz mindent, hogy még igazából el sem kezdtek forgatni, hanem ez csak egy pilot-szerűség... aztán ha lesz valami, akkor belegyűrnek pár hollywood-i sztárt és meglesz a biztos nézettség...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák