Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sys85

    veterán

    válasz t72killer #6 üzenetére

    Tapasztalataim azt mutatják (legalábbis a környezetemben),hogy amiket leírtál az igen rendesen korfüggő.
    Idősebb ismerősők 15-18 éves gyerekeivel,vagy a fiatalabbak testvéreivel párszor beszélgettem már és nagyon az jött le,hogy a gamer csak akkor igazi gamer,ha az erő mellett igazi gameres dizájnja is van a gépnek és a perifériáknak (értsd minden világít).
    Aminek nincs ilyen dizájnja az igénytelen irodagép.
    A korban hozzám közelebb álló kocka ismerősök már 2 táborra oszlanak,az egyiknek csak az erő számít minden más felesleges sallang,a másik tábor meg a modder,ők meg képesek egy alap irodagépet is felpimpelni,mert nekik számít a kinézet teljesítménytől függetlenül.

    A feljebb említett fiatal korosztály a gyerekkori cimborám majdnem 1millás erőművét is lefitymálta nem is olyan rég mert egy eszméletlen szolid mindenmentes matt fekete házban van. :)

    Persze nem szeretnék általánosítani,nem mindenki ilyen,csak a tapasztalataimat írtam le.

    #Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

  • iguana

    őstag

    válasz t72killer #8 üzenetére

    költség?
    kizárt. kb. mint a teletext.
    (mondom ezt úgy, hogy már lassan 10 évvel ezelőtt filléres dolog volt maga a "hardver". a licenc dolgokkal valóban nem vagyok tisztában. már ha van/volt ilyen.)
    ma már nincs új tv 3d támogatással. hd, uhd tökmidegy.
    kiradírozták.

    [ Szerkesztve ]

    14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

Új hozzászólás Aktív témák