Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz davidsone #21 üzenetére

    Érdekes. Az a kártya kb. 980ti szint, a felbontásod kicsit FHD feletti gondolom 21:9-es monitor - játékra az a legjobb én is majd egy ilyet tervezek. (a két szemünk is egymás mellett helyezkedik el tehát kb. a természetes látásunk is 2:1 horizontális:vertikális arány, hamarabb is megjelenhettek volna az ilyen monitorok de ez sokáig csak a mozik kiváltsága volt)
    A képfrissítés gyakoriságát sem érzem lehetetlennek nyílván ezt 4k-ban produkálni overkill de itt még lehetne. Milyen beállításokat használsz milyen játékoknál, próbáltad már az experience - hogy maga optimalizálja a játékot lehet levenne egy két dolgot de az FPS magasabb lenne?

    Több játéknál is tapasztaltad, volt ahol tudta? Volt valami steam statisztika hogy kb. mindenki FHD-ban játszik - az egyéb felbontások aránya elhanyagolható lehet azesetleges játékok optimalizáltsága is összefügghet ezzel baxnak rá a készítők hogy erre optimalizáljanak. Szerintem a 21:9- a jövő a filmek játékok alapban jobbak ha jól tudom a honlapok optimalizációja hagy még némi kívánni valót.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák