Új hozzászólás Aktív témák

  • troviko

    senior tag

    Én már nagyon rég óta vágyom egy ilyen billentyűzetre, 3-4 éve sír érte a szám. Volt már ilyen világítós wireless, csak se a Corsair-en, se a Logitech-en nem volt numpad, ami nélkül nálam esélytelen.

    A G613-on én is nagyon agyaltam, de drága (40-45K), és ahhoz képest sok kompromisszummal járt volna, főleg a világítás hiányzott volna a G510s-em után.

    Amikor a G915 kijött, másnap padlót csókoltam, hogy valaki megcsinálta a TÖKÉLETES billentyűzetet. Aztán elmúlt a felemelő pillant, amikor megláttam a 80K-s árát. 60K-ért még azt mondom, megérte volna, de 80... áh, őrültség. Persze akkor is kell.
    Szóval már éppen elkezdtem volna gyűjteni rá, mikor berobbant ez a hír. Számomra ez az év hardvere. Csókoltatom a Corsairt, fantasztikus termék, imádom.

    Van a YT-on egy 27 perces teszt, ott azt mondják, 3 szobát is átvisz, vastag falakkal. Nekem vezeték nélküliből egy K800-van, az sík terepen 6-7 métert bír, 1 szobát még átlő. Ha gyenge az elem, akkor kisebb a hatótáv is, 2-3 méter max.

    A vezetékes témát engedjük el, már évek óta nem akarok vezetékes cuccokat. Szép lassan beérik a technológia. Már csak azt kéne megoldani, hogy kábel ne legyen sok a PC körül. 1 db tápkábel a gépbe, és 1 darab kábel a gépből a monitorba. Azon a kábelen menne az áram, a videojel és adott esetben az USB hub.
    Erre amúgy egy USB-C kábel szerintem alkalmas lenne, nem is értem a bzi gyártókat mit szarakodnak még itt monitor tápkábellel, stb.

    https://www.oldtech.hu/

Új hozzászólás Aktív témák