Új hozzászólás Aktív témák

  • p_adam

    addikt

    válasz Kristof93 #65 üzenetére

    Én igen, de fordítva ez nem hiszem, hogy igaz.
    Igen, tudom, hogy van benne eye-AF de szerintem követés nélkül egyáltalán nem annyira hasznos (persze a Canon is kapott ezért kritikát eddig, most meg hogy van és elég jól is működik mindenféle gombnyomogatás nélkül, természetesen dicséretet nem kap ;] ) De ha valamiért mégse arra fókuszálna, amire a felhasználó szeretné, akkor azért nem lenne rossz gyorsan megmondani a kamerának, hogy mit csináljon.
    Meg pl. ilyen számomra fontosnak mondható gyakorlati dolgok hogy a kézi élességállítás sokkal nehezebben látható (a Canon gyengébb osztályú LCD-je is jobb, mint a drágább Sony gépekben), a peaking sem olyan hasznos és a menü is idegesítő és a színek szvsz nem mindig jók és vannak jó beépített, könnyen finomhangolható profilok és az AWB is nagyon jó, ami szintén fontos lehet videónál.

    Engem különösebben nem befolyásol a dolog, csak zavar ez az elvakult elvakultság vannak it még "csendes" Canon felhasználók, csak minek álljanak bele a "kereszttűzbe", ha egyszer a kamera teljesen ugyanolyan marad mindegy miket írosgat az ember, szerintem ha valaki megveszi az egyiket a másikkal szemben, az elegendő nyilatkozat (a gyártók számára is, pl. lejjebb viszik az árat) és nincs szükség fröcsögéses hittérítésre ha egyszer a másik csoport véleménye alapján úgyis csak azért vehet valaki ilyen ***t mert ezt nyomják a kezébe a boltban és nem fórumoznak (és milyen rossz, hogy még használni is egyszerű lesz nekik, nincs vele az az izgalom, hogy ezt most mért így meg mért úgy)
    Persze rám vonatkozólag lehet arra sincs igény, hogy legyen olyan önjelölt, aki erre időt szán, hogy reagáljon, ha egyszer felesleges csak kissé zavaró hogy ezzel van tele minden Canon topik mindenhol, nyilván a saját topikban a saját kamera közös dicsérete nem ad elég önbizalmat, vagy nem tudom :)

    Ez az okostelefon elver ezt meg azt tök baromság minden szempontból, lehet hasonlíthatni, de nem érdemes, mindennek megvan a funkciója és adott irányú felhasználása, de technikailag az hogy okostelefon meg 4k még nem feltétlen jelenti azt, hogy "jó". A leszokás meg vicces olyan szempontból, hogy nyilván a jövőbeni Sony kamerák is pontosan efelé fognak mozdulni kezelés tekintetében ;)

Új hozzászólás Aktív témák