Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tonyk

    veterán

    válasz z123456789 #9441 üzenetére

    A zip amit küldtél, abban 2.83-as a legújabb Transmission. Szóval most nem értem, hogy miért írod, hogy abban vannak izgalmas hibák. Nincs is annál újabb. Ettől függetlenül hibás? Ettől függetlenül azt telepítsem fel?

    Mit nem lehet ezen érteni? 2.83-as a "legfrissebb", amit kiadtak az nsa3xx szériához Zyxelék. De már ez is 13 év felett van. A TM jelenleg 4.xy verzió felett jár.

    Ettől függetlenül azt telepítsem fel?
    Van/lenne más választásod? Van igen. FFP vagy Entware. De mivel ezzel nem akarsz foglakozni, ezért marad ez a 13 éves, gyári csomagos verzió.

    Ezt nem értem. A zypkgs fájlt ha megnyitom szövegszerkesztővel, nincs benne semmi.

    Ebben nem tudok segíteni. User error. Nekem minden benne van ami kell. De most itthon is letöltöttem, megnéztem. Benne van minden, aminek ott kell lennie.

    Bocsi, de szerintem célszerűbb lenne keresni valakit, akit át is látja mit csinál és tudna segíteni az ilyen egyszerű feladatokban is, mint egy szöveges dokumentum megnyitása szerkesztése.

    Másoljam be azt amit leírtál programkóddal?

    Nincs ott semmi programkód. Az(ok) egy sima szöveges bejegyzés egy-egy csomaghoz.

    Milyen többi?

    :W Példaként ott a fájlban a többi bejegyzés... Ne csak Write only legyél már hanem olvass is és próbálj értelmezni. Ott láthatod, hogy épül fel egy csomag bejegyzése. Annak mintájára építsd fel az esetlegesen hiányzó , neked szükséges csomagot. Ne haragudj, de senki nem fogja helyetted megcsinálni, amit neked kell.

    NFS link nem működik.

    Akkor így jártál. Keress rá a neten. Linkből látod mi a fájlnév.

    Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

Új hozzászólás Aktív témák