Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tonyk

    veterán

    válasz stigma #8711 üzenetére

    Alapvetően nálam 8. éve megy 7/24-ben (azaz már csak ment). Backupnak, torrent letöltésre, dlna / smb médiakiszolgálónak, FTPS / SFTP , stb (írtam mire használom) szervernek tökéletes. Ennél több szerintem nem kell vagy nincs értelme otthonra (Írom ezt annak ellenére, hogy kettővel feljebb x86/x64-re váltásról beszélek). Plex miatt kellhet egyeseknek erősebb cucc talán, de ennek is szerintem csak az első pár hétben van jelentősége, amíg elvarázsol a videotéka élmény. Utána pont leszarja mindenki. Megnézi a filmet és törli. Azt a párat, amit el akar rakni, ahhoz nem fogja a "plakátot" nézegetni. Értelme nem sok van (számomra).
    Ami nekem nagyon hiányzott hozzá, az egy ONVIF kiszolgáló a biztonsági kameráknak (bár ha most keresnék lehet találnék hozzá már fordítható forrást. Szerk: most megnéztem, van.. :) ) De erre meg 15e forintért be lehet szerezni célhardvert az Ali-ról.
    Gyerekeink lassan felnőnek (11 és 15), nem kell állandó meseraktár, torrentből is egyre kevesebb (szinte 0 a Netflix hozzáférés miatt(amit egyébként a sógoromtól kapunk :) ) ), így már nem járatom állandóan (ha meg kell, akkor WOL távolról).
    Eladni sajnálom, mert hosszú-hosszú éveken keresztül becsülettel, probléma nélkül kiszolgált és még most is szolgál.
    Így visszatekintve, baromi-baromi jó vétel volt (nsa320). Messze-messze-messze jobb, mint egy "agyonhypeolt", kétszer ennyibe kerülő Synology.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

Új hozzászólás Aktív témák