Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feliks

    senior tag

    válasz domos #2 üzenetére

    (#2) domos: Pont ezért késztítettem ezt az az írást, mert nagyon nagy tévedés azt hinni, hogy a kettő specsheet alapján összehasonlítható. (ezért maximum neked értelmetlen az írás, másoknak elképzelhető, hogy nem az). Nyilvánvaló, hogy te nem használtad mindkettőt, így én a tapasztalataimat pont azért írtam le, hogy annak segítség legyen, aki nem tudja használat nélkül, hogy milyen használva a két telefon (még szó is esett a jelenségről a cikkben :DDD ), de érdeklik a valós életben tapasztaltak. (egy iStyle megtaperolás nem ugyanaz, mint a használat a mindennapok során)
    - Arra, hogy az acél sokkal kevésbé csúszós, csak annyit tudok mondani, hogy téves - az XS acél kerete a legcsúszósabb a valaha volt összes iPhone közül - és nem csak szerintem. Ettől függetlenül az XR-énél egyértelműen jobban csúszik.
    - Arra, hogy " Ahol pedig van különbség (kijelző, készülékház, kamera) ott az XS nyer." csak annyit tudok mondani, hogy olvasd el a cikket, mert pont erről szól, hogy egyáltalán nem egyértelmű. :)

    (#3) tuki2200: "Ennek ellenére valamiért az Xr tulajok rendre meg akarnak győzni mindenkit, hogy az általánosságban jobb telefon mint az Xs.. nevetséges."
    Ez nem nevetséges,hanem üdvözlendő, hiszen lehet azok a tapasztalatok egy jobb döntés meghozatalában segíthetnek. A következő van (szerintem) emögött: Több ismerős váltott tavaly X-ről 8+-ra, mert nem vált be nekik. Idén vannak páran, akik X-ről (jellemzően nem XS-ről mint én) XR-re váltottak. Ennek az az oka, hogy az X/XS sokaknak tetszik (nekem is), de használni nem igazán jó. Az XR-t használni viszont jó. Ezért aki azt hsasznál, elmondja másnak, hiszen miért ne tenné - csak gyakran süket fülekre talál. (lásd #2, #3). Ez nem personality disorder, hanem egy bizonyos szemszögből drágán rosszabb / olcsón jobb dolog. Ha personality disorder lenne a dolog mögött, meg tudod magyarázni,miért árulom az XS-em (hiszen nekem az is van, így nem is áll meg a dolog), és tartom meg az XR-em? :U

    (#5) domos:
    "Nekem az a meglátásom, hogy amíg kapni X-et, addig az XR-nek semmi értelme."
    XR kontra X: +1 év support, +nem hibásodó kijelző, +jobb hangzás hangszórón +erősebb cpu +esim (mondjuk ez szar, de szempont ez is), + sokkal jobb főkamera + stereo videofelvétel + sokkal jobb akku + nincs PWM + gyorsabb FaceID :C
    X kontra XR: + másodlagos gyengébb szenzorral rendelkező kamera, +amoled, ha valaki szereti (és igen, van aki nem szereti, hiába gondolod egyértelműnek a helyzetet :) )

    "Nem kötelező Apple telefont venni, ha nincs rá lóvé" - Tedd már le ezt a tévedést, hogy ez pénzkérdés. Nekem mindkettő van, mégis az XR-re voksolok. Ez innen hogy lenne pénzkérdés?

    (#8) Syl: "Megmosolyogtató írás. A bevezető után borítékolható volt a konklúzió. Leszólod az elfogult cikkeket/videókat, ám te végig hangoztatod az Amoled ellenességedet"
    Igen, szándékosan hangoztattam, hogy egyértelmű legyen, hogy ez nálam egy szempont. Azért gondolom szükségesnek kiemelni, mert akik venni akarnak XS/XR-t azok mind IPS-es iPhoneokról jönnek feltehetően(tekintve hogy az X/XS pároson kívül mind az), így ahogy én is azt hittem, hogy ha az Apple is kiad amoled kijelzős telefont bizztos jó lesz (hiszen eddig minden telefonjukkal meg voltam elégedve), úgy ők is beleszaladhatnak ebbe.

    (#11) domos : "Nálad nem volt még se X, se XS." Hidd el, más is lehet egy ember véleménye, mint a tied. :) Nálam volt X, és XSés XR is. Most épp ezek közül kettő is. Mégis szerintem is az XS csúszósabb.. Most akkor nálam sem volt X/XS? :DD

    [Be Happy]

  • feliks

    senior tag

    válasz d@vee #12 üzenetére

    Igen, ez jogos, teljesen a vélemény beletétele nélkül nehéz cikket írni.
    Az én esetem (legalábbis remélem, hogy annyiban más), hogy nem a puszta "fúj ez nem hullhd" okozta felindulás az alapja (ami még csak nem is tapasztalat, hanem egyszerű hiszti.) , hanem az amoled valóban létező, csak nem mindenkit bántó problémáit emelem ki.

    Az amoled egyébként nem "nem jön be", csak úgy gondolom,hogy nem kiforrott technológia, mint az IPS. Ha nem lenne PWM, és nem lenne éles a fehérje (az S10 kapcsán a sokkal kevesebb kékfény kibocsátást ki is emelték, lehet ez az, ami nekem fáj) mondjuk úgy, hogy jelen állapotában még nem godnolom, hogy a használhatósága versenyképes az IPS-sel (bár igen, ez tény, hogy a látváányossága valóban kiemelkedő)

    Emiatt az amoled ellenességemet nem teljesen érzem "véleménynek", inkább egy problémának, ami nem mindenkit érint.

    [Be Happy]

  • feliks

    senior tag

    válasz Fred23 #13 üzenetére

    Igen, ezt aláírom, és teljesen egyetértek vele. Ami a gond, hogy én pl az XS-t tokkal hordtam, mert csúszik mint a fene (hiába van, aki szerint ez nincs így és kész, mégis csúszik :DDD ) Így viszont már az is elég széles ahhoz,hogy kellemetlen legyen.

    [Be Happy]

  • feliks

    senior tag

    válasz domos #17 üzenetére

    Tudom, hogy másnak szólt - azért válaszoltam rá, mert bár lehet pénzkérdés is mögötte, mégsem szükségszerűen az, így példaként magamat tudtam hozni :)

    "Erre már komolyan nem tudok mit mondani, de biztos valami érzelmi kötődés van a háttérben."
    Meglehet, hogy igazad van, bár ilyen szemszögből nem gondoltam rá - főleg arra, hogy mi lehet az oka.
    Ha nagyon sarkítani akarnék, akkor az XS olyan, mintha egy teljesen másik termékvonal lenne a 6-7-8 után (ami nekem nem tetszik, de ez nyilván véleményes), viszont az XR olyan, mintha a 7-8 után egy folytatása lenne ugyanannak a termékvonalnak (amivel eddig is elégedett voltam)

    [Be Happy]

  • feliks

    senior tag

    válasz tuki2200 #18 üzenetére

    Az meg, hogy az Xs-t nem jó használni, de az Xr-t igen, hogy lehet? Nem ugyan az az iOS mindketton?! .
    Az iOS ugyanaz mindkettőn, de a telefon, amin használom, nem. (nem mindegy hogy egy BMW motor egy BMWben vagy egy Rolls-ban van :DD - nyilván nem akarok párhuzamot vonni a 2 autó és a 2 telfon közé, csalk az érzékeltetés kedvéért írtam ekkora különbséget)

    Nekem ez egy furcsa önigazolási problémának tűnik, megvetted az Xr-t (is), megirtad a cikket, hogy szerinted ez miert jobb mint az Xs és várod, hogy mások igazat adjanak és alátámasszák a döntésed helyességét
    A legkevésbé sem, de a cikkben erről is esett szó. írtam az XR fórumba egyszer, hogy nekem az XR jobban bevált, erre töben írtak privátot, hogy részletezzem, mert ők X/XR választás előtt állnak. Ismerősök úgyszintén érdeklődtek, mert nekik sem volt triviális, melyik a jó választás, és mivel engem kérdeztek, mert nekem volt mindkettő, úgygondoltam ,cikkben, részletesen leírni jobb megoldás, mint fórumokba copypastelni a tapasztalataimat, és n+1 alkalommal elmondani, ha valaki szóban kérdezi.
    Szóval ebben nincs semmi önigazolás, alátámasztás (valljuk be, ha az is lenne, arra sem egy fórumon keres egészséges ember támogatást), egyszerűen kereslet mutatkozott arra, hogy a talasztalatokról készüljön cikk, én meg megírtam.

    [Be Happy]

  • feliks

    senior tag

    válasz domos #20 üzenetére

    Úgy látszik ezzel a megvilágítással megtaláltuk a közös hangot :D
    Nemt'om, nekem az XR nem érződik lebutítottnak, még az XS mellett sem. Lehet, hogy az amoled az egyik oka,hogy másnak érződik, mint az eddigi termékvonal, de ez (nekem) inkább előny is. (Érdekesség,hogy volt, aki megjegyezte, hogy milyen kiemelkedően szép az XR képe (lány, akit teljesen hidegen hagyott a tech))
    Az egyetlen, ami butításnak érezhetek, az a másodlagos kamera hiánya (bár nem érzem a hiányát - a portré sötétben így még jobb is minőségben, a zoomolás meg 1-2 alkalommal hiányzott csak)

    A korábbi termékvonal tökéletes folytatása nálam egyébként egy 7 (vagy az X-nél is kicsit kissebb), teljes kijelzős, de IPS, 2 kamerás darab lenne, de ez nyilván marad álom. :D

    [ Szerkesztve ]

    [Be Happy]

  • feliks

    senior tag

    válasz tuki2200 #22 üzenetére

    Pocsék volt a hasonlatom, jogos, az Phantom és a 7-es BMW külsejét kellett volna példának hozni, de nyilván így is értetted azért.. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    [Be Happy]

  • feliks

    senior tag

    válasz Csapoati #26 üzenetére

    Fent van a hirdetéseim közt. :)

    /eredetileg a cikkben is benne volt zárszóként, csak kimoderálták :D /

    [ Szerkesztve ]

    [Be Happy]

  • feliks

    senior tag

    válasz nuke7 #30 üzenetére

    Ha lesz olyan valaha, és IPS, vagy nem-PWM amoled kijelzővel szerelik fel, akkor arra day-0 fogok beruhàzni én is :)

    [ Szerkesztve ]

    [Be Happy]

  • feliks

    senior tag

    válasz Zirowe #32 üzenetére

    Ha MBKHD-re gondolsz, szvsz peecízebb munkát végez, mint a tesztoldalak nagyja. + ha egx trsztoldal csinál videót is (pl verge) akkor az influencer? :D

    [Be Happy]

  • feliks

    senior tag

    válasz talamasca #34 üzenetére

    A legkevésbé sem.
    írtam, hogy a gesztusvezéreltség, és a teljes képernyős forma volt a váltás egyik mozgatórugója.
    A kijelző miért lenne jobb a 8Plusban? Amennyire láttam (nem volt olyanom, ezért csak megtapogatásnyi tapasztalatom van) nekem nem tűnt jobbnak, de lehet tévedek. Igényem viszont nem is nagyon lenne rá, mert az XR-é nekem tökéletrsen megfelel. :)

    Az, hogy a kamera jobb, tárgyi tévedés: Az XR fő kamerája sokkal jobb, mint a 8-é, ha az alap lencsét nézzük (a zoom lencse valóban hiányzik, de 90%-ban az 1x nagyítást használja az ember)

    [Be Happy]

  • feliks

    senior tag

    válasz domos #54 üzenetére

    Lehet, hogy a lehetőség a technológiát illetően megvan, hogy sötétebb lehessen egy-egy pixel az amoled esetében, de az XS / XR esetében ha letolod a fényerőt minimumra mindkettőn, akkor a sötétben az arcodra eső fény az XR esetében lesz kevesebb. LEhet, hogy ez nem a technológia, hanem a készüléks sajátossága, de ettől még így van :) [mondanám, hogy csinálok róla összehasonlító képet, de tegnap elvitték az XS-t :DDD )

    [Be Happy]

  • feliks

    senior tag

    válasz Reverend #57 üzenetére

    Köszönöm a megjegyzést, úgy látom, akkor szerencsér nm egyediek a tapasztataltaim, illetve jó, hogy így a 8 Plusról is esett egy kevés szó :)

    [Be Happy]

  • feliks

    senior tag

    válasz talamasca #53 üzenetére

    A kijelző minősége (vagyis hogy melyik jobb) alatt eszembe nem jutott, hogy a méretére gondolsz, filmnézés közben. - de akkor ha jól értem, te nem is erre gondoltál, bár (nekem) egy kijelző attól jobb, ha jobb a színhűsége, vagy élessége, betekintési szöge, max fényereje, min fényereje, szemre káros hatása, minimum fényereje, az elhasználódási ideje, sérülékenysége, stbstb.

    De igen, ha innen nézed, akkor van igazság abban amit írsz, a 8 Plus-on fektetett nézetben, a fotózott képernyőaránnyal nagyobb képet ad - Monjduk más képernyőaránnyal ez már nem igaz (pl 18:9-es tartalmak egyre sűrűbben jelennek meg youtubeon, stb), de összességében én nem a fektetett képernyő melletti tartalomfogyasztás mérete alapján ítélem meg a képernyő minőségét, hanem (mivel jellemzően levelezek, levelezést/cikkeket olvasok, fotózok, zenát hallgatok, böngészek, navigálok, ügyintézek) a jellemző felhasználás során a képminőséget, élességet és általános használhatóságot - ami a képernyő arányától teljesen független.

    Példakép 18:9-es arányú videó esetében (sajnos hagyományos képarányt nem tudok mutatni, mert olyanom már nincs.):

    Ha gondolod, ebből van a képernyőkép, összehasonlítható, hogy mennyiven adhat többet az XR-nél a 8 Plus :)

    [ Szerkesztve ]

    [Be Happy]

  • feliks

    senior tag

    válasz hruodnand #38 üzenetére

    Igen, mintha ezt még a cikkben én is megemlítettem volna, ez megoldást jelent bizonyos mértékben.. Viszont ez csak 50%-os fényerő fölött megoldás. Nade este, sötétebb szobában, utcán már félhomályban, este egy bárban, otthon lekapcsolt lámpával a tv mellett, télen amikor sötétben indulsz és sötétben érsz haza? Akkor sajnos ez nem megoldás, mert kb 20-30%-os fényerő az optimális.

    [Be Happy]

  • feliks

    senior tag

    válasz Silenzio #68 üzenetére

    Mi az, hogy "bele meri tenni"? Az AMOLED technológiához eddig nem voltak elég jók az Apple telefonok? Az AMOLED valami csodafegyver, amire még nem érett meg teljesen a világ? A technológia már majd' 10 éve jelen van pl. a Samsungnál, nem rocket science, nem mérföldkő, nem megugrandó cél... Nem is értem ezt a felvetést.

    Azért fogalmaztam így, mert bár sok éve létezik, mégis az apple eddig konzekvensen kitartott az IPS mellett, amit megtört az X-zel. Másrészt van valami halvány olyan emlékem, hogy korábban az Amoled valamelyik tulajdonságára tettek volna negatív megjegyzést (talán a beégésre), így nekem az jött le, hogy az Apple nem kifejezetten szívlelte az amoled paneleket az X előtt, ezért feltételeztem, hogy mostanra valami változott, amitől megváltozott a panel megítélése náluk.

    Nem az üzleti évhez gondoltam viszonyítani, amikor "idei lineup"-ként hivatkoztam rájuk, egyszerűen ezek a modellek lesznek megvásárolhatóak az év nagyobbik felében, így inkább érzem ideinek, mint tavalyinak.

    [Be Happy]

  • feliks

    senior tag

    válasz <Lacy85> #71 üzenetére

    Ez nem márkahűség kérdése, egyszerűen az eddigi tapasztalataim alapján ha droidot használok, jellemzően évente ingerenciám támad lecserélni a friss darabokra, iPhoneoknál viszont 2-3 évig nem érzem a késztetést, hogy váltsak, ezért egyszerűen racionálisabb döntés az én lelkivilágommal iPhonet használni.
    Nomeg az iOS-t is jobban szeretem, a kötöttségei pedig nem zavarnak.

    A felsorolás nem áll meg, csak részben.
    - A ram mérete akkor számít, ha annak hiánya használatbeli gondot okoz. Az iOS úgy kezeli a ramot, hogy elég legyen amennyi van, így ezen felül fölösleges foglalkozni azzal, hogy mennyi az annyi, ami elég. (a processzormag is kevesebb, mégsem lesz ettől gyengébb a vas)
    - Az akkumulátor szintén nem mérvadó. Egy nyomógombos Nokia kis túlzással 1000mAh-val is évekig elvan, a Note9 és az XR pedig teljesen más hw, más-más fogyasztással.(Egy rakat teszt szerint az XR húzza tovább, de akár így van, akár nem, a puszta mAh különbség az égadta világon semmit nem számít egymagában.)
    - És még bővíthető is: Ez nem tudom, mennyire érték a 64-128-256gb-s telefonok világában. A kártyák sokkal lassabbak a belső tárolóknál, akinek igénye van, az felárért vehet nagyobbat (szvsz én androidon sem voltam híve a bővítésnek, csak ha recovery mentést akartam csinálni)
    - A felbontás szerintem parasztvakítás, ez is, az is éles, szép, így nem látom be, mi pluszt kapok a felbontáskülönbséggel :)

    Ami valóban áll és a Note 9 előnye, az a dupla kamera (bár nekem ritkán hiányzik, de belátom, hogy ez hiányosság), illetve rohadjon meg aki leszedte a jacket a jack csatlakozó valóban egy fájó hiányosság.

    De ha a +1 kamera és a jack meglétét állítom szembe a saját preferenciáimmal (iOS, nem amoled stbstb), akkor nem kell márkahűség, ahhoz, hogy ezeket feláldozzam. (persze a jackért ejtek egy könnycseppet, de az AirPods elég jó gyógyír a dologra)

    [Be Happy]

  • feliks

    senior tag

    válasz <Lacy85> #81 üzenetére

    Azt elhiszem. Mivel 3-4 évig marad a dizájn (a rendszer kinézete meg vagy 8 évig), így én sem akarnék 2 évente egy ugyanolyan telefont, mint az előző volt.
    Ez igaz, és valóban így van. Az, hogy ez jó, vagy rossz, már úgy látom ízlés dolga (én pl. nem szeretek olyat használni aminél azt érzem, hogy igényem lenne többre.) Persze nem vagyunk egyformák, de nekem ez inkább pro, mint kontra. :)

    “A 3gb már tavaly is elég szűkös volt...”
    mondjuk úgy, tavaly szűkös volt. Az iOS11 olyan szégyenfoltja az Apple-nek, hogy egy időre nálam is átkerült másik telefonba a sim. De ott nem a 3gb volt a probléma szerintem, hanem hogy egy beta1 szintű cuccot adtak ki, ami ezer sebből vérzett - többek közt a ramot is ette. Idén az iOS12 esetén nem lehet hallani olyanokat, hogy kevés lenne az -ben a ram, és ugyanez igaz az XR-re is.

    Mi más benne...
    A rendszer, ami az erőforrást manageli, és a kijelző ami alacsonyabb felbontású és vélhetően sokkal kevesebbet eszik.

    Mire gondolsz, ilyen youtube appnyitogatós tesztekre?
    Azokra. A GSMarena tesztje nem tudom mennyire életszerű, a youtube x óra, játék y óra, videó z óra jellegű tesztek nekem elég életszerűnek tűnnek. Persze lehet én tévedek, de ha azt nézzük, hányszor jön ki az XR, és hányszor a note9 nyertesnek, akkor semmiképp nem állíthatjuk, hogx hátrányban lenne az XR. :)

    “ha az iphoneon kívül mást nem használtál....
    Gyakorló mobilbolondként használtam. Sőt, a cikkalany XS esetén sem állítható, hogy ne lenne magas a felbontása.. Csak egyszerűen nincs jelentősége, mert az XR-től nagyobb felbontású kijelzőknél nem hidzem, hogy a felbontáskülönbséget észleli a júzer (ajánlom a cikkemben lévő fullhd vs XR vaktesztes videót :) )

    [Be Happy]

  • feliks

    senior tag

    válasz gzbotii #132 üzenetére

    Egyszer nézz meg egy XR-ty Ha látsz rajta bárhonnan nagyító nélkül pixelt, akkor messze meghaladja a látásod az átlagot :)

    [Be Happy]

  • feliks

    senior tag

    válasz <Lacy85> #191 üzenetére

    Tömindegy, közép v felsőkategóriást dob-e be be ellenpéldának, ha a felbontás fullhd, tekintve, hogy eddig azon ment a rugózás , hogy alacsony a felbontása (amire mi azt mondtuk többen, hogy nincs vele gond), most hogy hivatkozta ő is a videót, amit én cikkben, máris nem az számít hogy mekkora a felbontás, hanem hogy közép v felsőkategória? :U

    A tedd oda az S10 mellé nemigazán áll meg, részben mert frissebb telefon, de főleg, mert ott sem a pixelszám, hanem a panel típusa miatt más a látott képvilág. Kapsz pwm-et, durva feketéket, kiegyensúlyozatlan színképet. Lehet látványosabb, de meglepne, ha mindenkinek ez lenne az igénye. Innen nem jobb-rosszabb, hanem ízlés dolga, kinek melyik tetszik.

    A -5giga ram akármennyire hatjogatjátok többen, nem számít. Ha van egy 2literes motorral szerelt autód minden menettuljdonságában hozza egy 5literes motorral szerelt, nehezebb autóét, akkor is izgalmas, hány literes a motor? nem, csak az számít, mit tud használat közben. :) Ugyanez igaz ide is.

    A -2 kamera meg részben nem kerek, mert az XR ellefele elméletben a S10e, másrészt ismét félgenerációval előbbi telefont nézünk - Az S9 pl ugyanúgy 1kamera, az XR utódja meg nyilván ugyanúgy 2 kamerás lesz, De nekemtöbbvan farokméregetést mellőzve- a steadyshothoz való asszisztáláson kívül az emberek >>többségének<< tényleg kell, vagy használja szerinted az egynél több kamerát (A zoom XS-en 1-2 alkalomal volt max hasznos, ami az XR-ellenfél S10e-n amúgy sincs.

    [ Szerkesztve ]

    [Be Happy]

  • feliks

    senior tag

    válasz kibergx #243 üzenetére

    "Akkor azt a vaktesztet a kijelzőről technikai analfabétàkkal végezték mert igenis van különbség és pont"
    Különbség az van más telefonok, és az XR közt csak nem a PPI-t hanem a technológiát illetően. Az aki nem olvasott az XR kijelzőjéről, hanem látta is, nem fog a felbontáson rugózni, mert nincs rá oka.. Kivéve ha Apple hater, és szerinte egy 3310 kijelzője is köröket ver színhelyességben is az XR-re.. Node az meg nem a terméket, hanem a személyt minősíti. :D

    "Amit a kedves apple hívő cikkírò nem ért az az hogy nem véletlenül pàrtolnak el mind mobil mint mac vonalròl a konkurencia termékeire. És itt nem csak pistikékről hanem koràbban apple bolondokròl beszélünk és màr közülük is rengetegen àttértek. "
    Nem vagyok Apple hívő, ne személyeskedjünk, ez nem az a hely. A korábbi Apple bolondokat N+1 ok mozgatja az áttérésre, (Pl iOS 11 kritikán aluli minősége, árnövekedések, innovációhiány, az MBP-k nem pro-sága, sorolhatnám napestig, mert van mint, csak ennek semmi köze az XR-hez.).

    "A probléma az hogy van egy cég a vilàgon ami a hype-ra épit és megteheti azt hogy nem csinàl semmit, akàr 5+ éves kijelzőt (bizonyors paraméterek szerint) is adhat. Ezt kellene a kedves cikkírònak megérteni. Ez az amire még az iq nuki embereknek is kezd felnyílni a szeme."
    Szóval ha egy adott PPI eddig mindenkinek jó volt (6-7-8..) akkor IQnuku embernek számít az, akinek továbbra is megfelel, és nem gyógyul rá a 4k felbontásra egy eszközön (csak azért, mert a piacon egyes szereplők ezt tolják), dacára annak, hogy -valljuk be- nem sok értelme van az adottnál nagyobb felbontásnak, de többletköltség, és a telefon jobban merül majd tőle? :DD :DDD :W T
    De ha a kedves cikkírót, (vagyis engem) emlegetünk, mint értetlent, akkor megfordítom: a kedves posztolónak kéne megérteni, hogy sokan az eddigi eszözminőséget keresik, aminek a fújfúj elavult kijelző nemcsak megfelel, de alkalmanként jobban megfelel mint pl az alternatív lehetőség, az XS (erről szólt a cikk tecciktudni).

    " A teljesitményről nem làttam semmit a cikkben de úgy tudom az is elég gyenge a konkurenciàhoz képest (pl app elindulàsi idő)."
    Ne nevettesd már ki magad kérlek. A teljesítmény hülyéreveri a teljes 2018as konkurenciát, de az ideiekkel (2019) is összemérhető, 99%-ban ott sem mondható gyengébbnek, inkább erősebbnek.

    A posztodat elolvasva annyit kérek: ha csak egy termék/brand iránti utálatot akarod leírni (mert ezt nem lehet másként értelmezni) akkor erre biztos van valami dühöngő, de nem ez. Ezt a cikk arra szolgálna, hogy régi iPhoneról újra váltóknak nyújtson segítséget. Én is tudnám sorolni, hogy a Samu, a Huawei, vagy akár az Apple milyen bakikat követett el az elmúlt években - csak ennek itt, ezalatt a cikk alatt semmi relevanciája nincs, hiszen ez arrol szól, hogy mit éri meg venni, XR-t, vagy XS-t? (nem arról, hogy fúj Apple, vagy a konkurencia milyen, de még csak nem is arról, hogy a Macek milyenek lettek) .

    [Be Happy]

Új hozzászólás Aktív témák