Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz Ed3r_X_ #4709 üzenetére

    Én is próbálgattam a 15-ösöket, de nem keresgéltem az állam a padlón az óriási fejlődés láttán. Érzésre igen hasonló.

    Esetleg a kamera, hogy 48 megapixeles az kéne, de annak is vannak hátrányai. Például sok helyet foglalnak a képek, illetve csak akkor van értelme ha belezoom-olsz a fotóba, akkor látszik, hogy jé tényleg részletesebb és örülsz hogy a 20 méterre lévő bokrokon jobban kivehetők a levelek.

    Nekem 2 éves, 1 évet még biztosan marad, aztán meglátjuk. Az akksicserét szerintem megpróbálom magam, annyi hogy óvatosan kell csinálni és akkor olcsó. Meg aztán 1 év múlva a kockázat sem lesz már olyan nagy, hisz most lehet ér 100-120 ezret, 1 év múlva 50-60 ezret fog érni, szóval ha baj van, olcsóbb pótolni.

    Amúgy az a bajom a szervízzel, hogy ha mondjuk 1 év múlva nekem is ilyen 77% körüli lesz az akksi, a telefon használtpiaci ára lesz mondjuk 50 ezer, és a szervíz azt mondja 35 ezerért kicseréli az akksit. Hát akkor arra fogok gondolni hogy annyit nem ér, és inkább Aliexpress és megpróbálom magam.

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák