Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz joey04 #47 üzenetére

    Na azért a Siri-t ne bántsd! :D Jó, itthon nemsokra megyünk vele, de azért támogatott országban bizony jó dolog lehet. Főleg a sok frissítés után. Az LTE ja. Nem sok értelmét látom 20-on akárhány Mbittel tölteni hacsak nem torrentezek a telefonon és HD filmeket szedek le. Minden másra a 7,2 is bőven elég.

    Kíváncsi leszek az eredményekre. Szinte biztos vagyok, hogy gyorsan lesz belőle teszt. A tökéletességet azért említettem mert akkor v.színűleg egy idő után felhagynának vele. Mármint a lopással. Bár ahogy mondjátok a legtöbb tolvaj IQ 60 környékén mozog... Azoknak meg mindegy. De szerintem egy idő után ilyen körökben is elterjedne a hír, hogy nincs értelme lopni. És 1-2 kukázott iPhone után talán ők is rájönnének, hogy mondjuk érdemesebb Samut vagy LG-t lopni mert azt nem csak alkatrésznek tudnák eladni.

    És ha ez sikerülne akkor megint nagyon nőne a szememben az Apple. Mert akkor tényleg tudnának valami kiemelkedőt alkotni.

    Másrésztről ez a MyXperia dolog szintén életképesnek tűnik. Ha tényleg megy kikapcsolt állapotban is. Sajnos nem tudtam kipróbálni mivel 2.3.7 van a telefonom... :D Ez meg csak ICS-től felfele működik... Majd ha lesz egy kis időm nézek valami főzött ICS-t JB-t a telóra... Gyárit mégegyszer nem rakom fel.

Új hozzászólás Aktív témák