Új hozzászólás Aktív témák

  • Föcsök

    aktív tag

    válasz Kanczy #15 üzenetére

    Én a CE csapatot erősítem (gameshop ftw:D), tégy te is így, vagy ne...:D

    @Sub-ZeRo: Az nyer akire a facebook-on többen szavaznak. Így úgy is a túlértékelt/örök kedvenc?/ismertebb karakterek fognak nyerni. Már látom ahogy Batman elveri Wonder Woman-t, meg ahogy Flash-t a Joker... de hát a nép dönt.

    Ha érdekel valakit, annyi a teendő, hogy nyom egy like-ot a fb oldalukra, és felrakja az Injustice: Battle Arena alkalmazást, amelyen keresztül lehet szavazni.

    A szavazók választhatnak egy avatar/theme vagy egy Green Arrow alternatív skin dlc között. Én utóbbit választottam, ugyanis a theme nem hat meg, másrészt a skin az Arrow sorozat Green Arrow-járól van mintázva, és az a sorozat most nekem nagyon bejön szóval nem is volt kérdés.

    Hétfőn indul az új szavazás, meg egy új karaktert is bejelentenek, immáron a 18.-at (szerintem Doomsday lesz az - a két meccs meg Green Arrow - Deathstroke, Superman - Doomsday, de ezek csak tippek). Mivel már közel a megjelenés nem hiszem, hogy a korábbi gameplay-ek karakter kiválasztás résznél látható 24 hely azaz karakter mind fel lesz töltve, de egy 21 karakterre még látok esélyt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák