Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atike

    nagyúr

    válasz Williamgrant #49 üzenetére

    "Aha és a DLNA szerver meg csak úgy magától van mi"

    "Magától".... A Nason fut ilyen csomag, kettőt kell kattintani és kész.

    "Aki pedig már telepít DLNA szerót, 2 bittel több agysejttel akár olyat is telepíthet, amivel távolról sávszél függetlenül tudja a képeit és filmjeit megnézni. "

    Ismétlem magam - ha valakinek adott otthon egy nas és mellé egy okostévé és filmet akar nézni a nasról akkor mi egyszerűbb van, mint fogni és bekattintani a nason a DLNA szerver funkciót és nézni a tévén a filmet...? :F Mi van akkor, ha véletlenül sem akar távolról filmet nézni...? Szerintem elég sok ilyen egybites ember van - saját magam is... :)

    "Szerintem az van, hogy nem ismered a Plex képességeit, majd ha ez változik érdemes a véleményed terjeszteni. "

    Nem ismerem, és nem is véleményeztem. A véleményen kizárólag erre az újfajta streaming dologra irányult... :U

    ...még1 - a Plex felhasználói bázis méretére irányuló kérdésem komoly kérdés volt, tényleg érdekelne az, hogy vajon mennyien használják... :U

    [ Szerkesztve ]

  • vzozo

    senior tag

    válasz Williamgrant #51 üzenetére

    Hajrá, bárkinek nyitott a lehetőség hogy megnyissa ország-világ előtt a (khm. a mennyire is legális?) médiagyűjteményét. Mert ugye nem újdonság, hogy a PLEX kb. minden létező adatot gyűjt és tárol rólad? Szerk.: including a médiagyűjteményed minden adata + tartalomfogyasztási szokásaid. Hogy netkapcsolat kell a használatához és a plexes (felhős) accountaddal kell bejelentkezni, hogy mozizhass otthon? Minek is kell ez az extra overhead egy DLNA-hoz képest?

    Ehhez még jön a kb. teljesen zárt szoftver, és persze nyilván jó ötlet a tűzfalon lyukat ütni a belső hálózatodhoz egy kis kényelem kedvéért.

    IT oktatóanyagokat meg ott folytatom akár a telefonomról, akár a privát gépemről, ahol a cégnél abbahagytam: van előfizetésünk több providerhez is, és mindegyik megjegyzi helyettem melyik a következő fejezet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák