Új hozzászólás Aktív témák

  • Raysen623

    addikt

    válasz NandoXXL #22 üzenetére

    Khm: én is casual játékos vagyok, azok a bizonyos "barmok" pedig nem casualok hanem türelmetlen nemtudomkik, akik megölik a játékot a szó szoros értelmében! Lásd WoT és társai. :K

    A többiben egyet tudok érteni: én sem mindig szeretek győzni, illetve nem az a legfontosabb hanem a jó játékélmény! Az pedig lassan olyan ritka mint a fehér holló...jó lenne ha meg tudnám válogatni egy játékon belül kikkel akarok egyáltalán játszani és kikkel nem! Főleg az ilyen match makinges gammáknál lenne jó. Addig marad a blacklist...

    (#28) ldave: leírtam már elég sokszor, de leírom újra! Az SWTOR pont azért lehet jó, mert ha nem fizetsz elő, attól még játszhatsz, ha pedig ismét előfizetsz, vagy komolyabban szeretnél játszani, akkor ott a prém. Pár havi prém után ugye 500-as csomagokban kapod a CC-t, amiből annyi unlockot vehetsz (de ezt megteheted játékbeli pénzért is), ami olyan szinten megkönnyíti a játékot preferred módban, hogy szinte nincs is különbség...(szintezésnél, instázásra meg lehet venni heti passokat).
    Akinek ez sok, az játszon a TERA-val, ahol ténylegesen nagyon kevés megszorítás van a prémhez képest.

    (#25) Zedz: a wow nálunk a legutolsó választás lehetne a játékok közül, az elavult talent (most már az sincs ugye, ami meg van az közröhely tárgya), skill használat és harci animációk miatt is. A küldizés kb 10 éve harmat gyenge volt, instázás borzalmas a sok hülye pug miatt, most állítólag végre van valami normális küldetés és sztori fejlesztés az új kiegben, de az nem ér annyit hogy megvegyem. Még a BC előtt vettem meg a játékot dombornyomott dobozban, de sajnos (vagy hála az égnek nemtom) már akkor sem foglalt le hosszú távon. A piacon jelenleg sokkal fejlettebb megoldások vannak, melyekkel szintén sokan játszanak!
    A játékoslétszáma pedig sojha nem lesz akkora egy MMO-nál sem mint korábban, mivel a piac közben sokszereplőssé vált, így sokan több játékkal játszanak általában! WoW-ozni pedig azért járkálnak vissza időnként mert keresik azt a múltbéli élményt, amit szeretnének újraélni, de valószínűleg már soha nem fognak megkapni újra....ennyi.
    Talán majd az Overwatch hoz valami újat, bár az más jellegű lesz :DD

    [ Szerkesztve ]

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Új hozzászólás Aktív témák