Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz Wlac #35 üzenetére

    Játék -> film példának nekem még a Hitman jutott eszembe egyébként. Szerintem nem volt borzasztó :N

    TLoU -ból is lesz film? :F Az a baj, hogy vannak témák amik film és vannak amik sorozat sikerek. A sorozatok már sokkal inkább olyanok, mint a játékok. Hosszúak, sok "epizóddal" (ezt most a szó korrekt jelentésében értem, azaz "főszálat előre nem vívő kitérők"), ezért van idő a karakterek megismerésére. Na a TLoU -ban pont ez a gyönyörű, a sok apró kis részlet ahogy összefonódik egy imádható valamivé. Azt nem lehet lezavarni 90 perc alatt... kár lenne......

    wolfman na most tisztázzunk valamit :DDD aki eredetit akar, az odamegy az eredeti médiumhoz és elolvassa/megnézi/végigjátssza azt aztán csók :)) Ne csináljuk már azt, mint a kisiskolás hülyegyerekek, hogy lusták kiolvasni 1 könyvet és akkor rövidített olvasmány meg film nézés meg stb..
    Ha az eredeti történetre vagy kiváncsi => ott az eredeti kiadás (bármilyen módú is az)
    Ha azt szeretted és ezért érdekelne egy adaptáció/melléktörténet/bárminek is hívjuk => ott vannak a többiek

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák