Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Timer #97 üzenetére

    Édekes módon azok az emberek, akik használják is a 7 Pro-t, soha, ismétlem, soha nem írtak olyat, hogy nem látnák a különbséget,

    Jó, hát ilyen stílusban tudok én is fogalmazni: Biztos azért, mert meg kell magyarázni valahogy, hogy miért kerül lassan annyiba, mint a normális márka...

    Az meg ne zavarjon, hogy szépen lassan az összes gyártó előjön ezzel

    Haj mennyi valóban hülyeséggel kijöttek már a gyártók, csak hogy eladhatóvá tegyék a cuccaikat...

    Továbbra sem fogod fel, hogy csak a hype mérete ami nem tetszik sokaknak. Ha pl nem zabálná így a telepet akkor nem lenne semmi gond.

    Persze tudom, epülnél nem feltétel a két terület között lévő összefüggés, de ezt tudjuk be egyedi piaci jellemzőnek (csak hogy finoman utaljak rá, hogy érdemi fejlesztés nélkül is lehet profitot maximálizálni egyes vásárlóközösség esetén).

    Itt váltál végleg gyerekessé, amikor csak az odaszúrás kedvéért előhozod a vitapartnered által használt márkát. Hozzáteszem pont náluk már jóval korábban debütált az általad istenített újdonság, még fejlettebb is. :DDD

    Szóval, ha századjára is előjössz egy OnePlus hírben a tényeket maximális mértékben nélkülöző, almalébe áztatott, szubjektív rizsáddal, én ott leszek, és segítek tisztán látni!

    Hajrá, egészségedre (Kérdés kinek segítesz? Megcáfolod, hogy a többieket ne vezessem félre, vagy nekem? Mert engem nem tudsz meggyőzni, ebbe ne feccölj energiát), már csak azt nem tudom, hogy sajnáljalak, vagy irigykedjek, hogy ennyi szabadidőd van, és hogy nincs jobb dolgod. De maradok előbbinél. ;) btw az almalében ázó cuccokat 120hz-es kijelzőn követheted. :DDD

    Nos, nekem viszont ennél több időt nem ér meg sem a téma, sem te, szóval további jó fórumozást. :R

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák