Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz gattolino #74 üzenetére

    Személyes véleményed lehet, csak ne tálald tényként. Pláne ne nettó baromságokra alapozva, amiről csak hallottál, személyes tapasztalatod zéró. Idézlek:

    "Látom nektek sikeresen eladták ezt hatalmas újdonságnak. Én maradok még a 60Hz-n. Jó lesz ez nekem. Legalább a pénzem is megmarad és az akksi is elvan anélkül, hogy figyelni kelljen hogy mikor merül le. :D"

    Nézzük, mi van itt! Kezded egy személyeskedéssel, folytatod egy szubjektív véleménnyel, majd befejezed egy tárgyi tévedéssel. Később sem adod alább:

    "De egyesek, mint ti akiknek elég ennyi újítás már ugrotok megvenni, mert 90Hz."

    Ezek után ne csodálkozz, ha gyorsan elveszted itt a renomédat. Nem azért vettem, mert kilencven hertz. Azért vettem, mert egy baromi jó és korszerű csomag, minden elemében. Ettől a 90 Hz még olyan újítás, ami önmagában is megállná a helyét, de semmiképp sem rossz dolog, hogy ebbe az irányba mennek.

    Az árszabáson való nyígást meg nem is értem. Most kapja meg a bőven 200k alá pozicionált 7T is. Mit szeretnél, legyen ingyen?! 1 év múlva már 100k körül is találsz majd, ha leszivárog a középkategóriába.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák