Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz ceia #88 üzenetére

    Nekem azért van 1db hajlított monitorom, mert amikor vettem, ez volt megfelelő paraméterekkel(tudás, ár, elérhetőség) a piacon.
    Mellette van összesen 3db sík TV-m(nem egy helyen), egy másik sík monitorom az albérletben, illetve még két sík monitorom a szüleimnél. Márkájukat tekintve van köztük Samsung(a TV-k és az ívelt monitor), NEC, 2 EIZO, és egy LG. Tehát az általam vett/aktuálisan birtokolt 7 kijelzőből 1 ívelt paneles, annyira részrehajló vagyok... :C
    Egyszerűen az hogy a monitor hajlított vagy nem az számomra nem paraméter se pro se kontra.
    OK, élőben még nem láttam 1000R-es monitort, ami nekem van 1800R-es az 27" méretben alig tér el a síktól, szerintem az a mértékű görbület csak azt zavarja, aki szeretné hogy zavarja, vagy direkt csak bele akar kötni valamibe és másba nem tud...
    De lehet hogy egyszerűen csak nem terjed addig az empátiám, hogy felfogjam, mitől lesz egy olyan huszadrangú paraméter, mint a monitor íveltsége ilyen létbemarkoló kérdés...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák