Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz janos666 #160 üzenetére

    a last revelation nálam mindent vitt, végig is toltam, akkor net híján még valami txt segédlettel amit valakitől kaptam ( : nem volt ultra grafika, de volt hangulat, mostaninál láttam az ultra grafikát, de hangulatot azt nem
    forza volt ami miatt tavaly vettem xboxokat, először s, aztán x, sőt amiatt vettem az oledet is - nem mondom h hozza a '99-es magyar fejlesztésú insane hangulatát, de közel van hozzá és tényleg nagyon-nagyon szép, mikor megláttam oleden hdr-rel állam leesett, de ha kihagyok pár napot ugyanúgy leesik ( :
    doom 2016 miatt építettem a pc-t :d anno végigtoltam majdnem az origi talán '93-ast, első játék volt amit hálóban toltunk az oskolában', később majdnem végig is toltam, de jött a quake2, aztán quake3 és onnantól már csak azt toltam, de ezt most eltalálták, rohadt jó feelingje van, mintha tényleg a pokolban hentelnék a szenvedő démonok közt, jó poénok, rejtett utakon origi doom pályarészletek, 2-3 szörnyet 1:1-ben úgy valósítottak meg mint mikor elképzeltem a '90-es években milyen is lehetne szebb grafikával, az egyik pályánál rendesen beszabehu' érzésem volt, pedig nem vagyok félős gyerek :d az új doom valszeg látványban jobb lesz, szörny is több, de ahogy láttam sok feelinget már ott se kell keresni
    c&c generals zh amit kb soha nem unnék meg, azt meg notebookon tudom tolni, ott elég a 14" is, de fps-nél a 32" közelről az nekem _kell_, ez legalább kiderült ( : és az is h forzához minden kijelző kicsi :d

    szerk:
    és 8-10 év desktopozás kimaradt, nem volt semmi aminél azt láttam volna 10 percnél tovább leköt, de nem is bánom, lett egy fps és ótós', bőven elég is

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák