Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mibilszerviz

    csendes tag

    válasz mexel #7008 üzenetére

    Szia!

    Mex megkaptam az üzenetet, csak eddig nem voltam aktív. Köszönöm Mex! :R :R :R :R :R
    Az emberke megtalált, holnap tesszük boldoggá, kapott az F1-es telója egy új kijelzőt.
    Reméljük többé nem töri be.

    [ Szerkesztve ]

    !!! XIAOMI KIEGÉSZÍTŐK !!! méretpontos üvegfólia 1500 Ft | átlátszó szilikontok 1500 Ft | SIM kártya átalakító szett + tű 1000 Ft | Piston füles 6000 Ft | Powerbank 10.000mAh 5000 Ft | Powerbank 20.000mAh 8000 Ft

  • mibilszerviz

    csendes tag

    válasz mexel #7008 üzenetére

    Szia!

    Igazad volt Mex máris töröltette a hozzászólást!

    De a félrevezetés a mások megtévesztése az nem tilos az oldalon.

    A Cubot X9 meg sem közelíti a Coolpad F1-et akkor mitől F1 killer a telefon?

    SOC 1,7Ghz helyett 1,4 Ghz
    GPU 700Mhz helyett 600Mhz
    Ram kezeleés -66mhz a buszon
    Kamera Sony IMX 135 F.: 2.0 helyett első generációs Sony Exmor BSI F.:1.8
    De még egy nyamvadt gorilla védelmet se bírtak finanszírozni a telóra Cuboték, simán az Iphone 6 koppintásból szeretnének megélni ...........

    Egy dologban jobb az F1-nél az X9, az X9 jobban hasonlít a Iphone 6-ra. De az ilyen klónok nekem mindig a négy csikós Adidaszos csávókat juttatják eszembe, akik a suli udvarán próbáltak lejmolni, meg menők lenni, és ők el is hitték hogy menők, közben az egész suli arról beszélt hogy mekkora gagyi a hamis cuccuk.

    Akkor magyarázza el nekem valaki, mitől jobb mitől GYILKOS a Cubot X9.

    Nem egy telefon ment át a kezemen és én látom őket belűről is, sőt néha még beljebb is.

    [ Szerkesztve ]

    !!! XIAOMI KIEGÉSZÍTŐK !!! méretpontos üvegfólia 1500 Ft | átlátszó szilikontok 1500 Ft | SIM kártya átalakító szett + tű 1000 Ft | Piston füles 6000 Ft | Powerbank 10.000mAh 5000 Ft | Powerbank 20.000mAh 8000 Ft

Új hozzászólás Aktív témák