Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz icecave #366 üzenetére

    ".. ami viszonylag normálisan méri a pulzust (tisztában vagyok az optikai szenzorok korlátaival)"
    Ha, nem kell GPS, és rajos kinézet, valamint csupán a funkcionalitás a fontos, akkor szvsz. egy akármilyen - kijelzős - band-el jobban jársz.

    ".... órámmal minél kevesebbet kommunikál."
    Ehhez ki kell lőni az app-ot (Huawei Health) és/vagy kikapcsolni a bluetooth a telefonodon. Órán (legalábbis a Watch Magic-en) nincs lehetőség a bt. kikapcsolására

    (#369) sharp4
    "Miért akarnám visszatölteni?"
    Had kérdezzek vissza. Akkor minek van Exercise record menüpont? Vagy Activity record? Minek bármilyen "statisztikai" menü / funkció, ha az óra úgyis csak amolyan pufferként szolgál (a Te szavaidból ezt olvasom ki). Lehet én ülök fordítva a lovon, de azt hittem, hogy alapadatok szintjén (nyilván az app tud, tudhat többet is) az óra és az alkalmazás mindig szinkronba van, ill. szinkronba hozható.
    Utána fogok járni, hogy az Amazfit készülékeinél mi a helyzet. Most már kíváncsi vagyok.

    "Miért kell factory resetet csinálnod?"
    Nem kell, de lehet és én szeretek tisztán látni, ezért kipróbáltam. Az eredmény meglepett ...

    Egyébként ha már logikátlanságnál tartunk, akkor nem értem, hogy a kézfelemeléses bekapcsolást miért csak az alkalmazásból lehet állítani. :F

Új hozzászólás Aktív témák