Új hozzászólás Aktív témák

  • Astrolagoon

    junior tag

    válasz mjani1172 #1160 üzenetére

    Minden tételét a hszednek kiveséztük és megcáfoltuk már.
    A sokunkat érintő hülyének minősítő személyeskedésed meg kérlek töröltesd egy modival!

    "Ettől függetlenül sok aljas húzása volt(pl eltérő memória, hardwer) de ez a mostani nem az. Ez inkább a konzumidiótizmus."

    Azok a dolgok neked voltak aljasak ez nekem pl.Nem is értem miylen jogon bírálod felül nekem mi a fontos mi által ítélek meg egy gyártót.
    A konzumidióta is egy oylan kifejezés amit szintén nem ártana moderáltatnod.Ha kizárólag sértegető offokat jársz ide akkor inkább ne ...Véleményed lehet jogos is részedről,
    De én se nem hülye nem vagyok se konzumidióta.Fogalmad nincs hol MIÉRT milyen feltételekkel vásároltam én pl a készülékem .

    (#1162) rolandrepasi

    Te milyen sok kérdésről beszélsz?Bizonygatni akarsz egy már régen bebizonyított dolgot.Négyezet akarsz faragni a körből.Egyszerüen nem értem mit nem lehet azon megérteni,hogy az EU összes szolgáltatója adott ajándékot egyedül a magyar nem .Ezt hogyan nem lehet felfogni?Ettől nem döl össze a világ meg iylesmi de komolyan nem értem mit és miért mentegeted ezt a szituációt ahelyett ,hogy elitélnéd.Mondom haztsuk csak a fejünket le ne hangoztassuk ..Aztán legközelebb már nem csask a 2 forintos type c jack átalakító fog hiányozni kizárólag a Magyar piacra szánt készülékeken hanem eggyel kevesebb kamera stb...Volt rá példa ugye....Meg is látszott az lg hazai eladásain G7 sem kapható kb sehol itthon 2 szolgáltatónál ..Pedig mekkora siker márka volt a G
    Tények vannak.Nincs kérdés.Ami van arra meg a tulajokl jó szívvel kedvesn váélaszolnak

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák