Új hozzászólás Aktív témák

  • attycsek

    újonc

    Sziasztok,

    Én tegnap vettem meg a 256-os, fekete verziót Debrecenben a MM-ban, mind a bolt hozzáállásáról (a srácról aki segített beüzemelni, stb) mind a telefonról eddig csak pozitívat tudok mondani (bár eddig még csak felületesen tudtam kipróbálni).
    A telo nekem eddig nagyon bejött (Sony Z2-ről váltok), 60%-al kaptam meg tegnap este a telót, folyamatos használat (és rengeteg telepítés) mellett most van 20%-on, szerintem telefonhoz képest vállalhatóan szól (de nem hiper csúcs szuper), nekem bejön ez a beszéd hangszóró megoldás, kijelző szép, ujjlenyomat olvasó jó, kamerás azonosítás gyors és jó, az, meg hogy lezárt képernyő mellett 0.3mp alatt képes egy fényképet készíteni, szerintem nagyon jó. (most még nem volt időm munka miatt képeket készíteni, amint lesz rakok fel én is képeket).
    Mondom egyébként ezeket úgy, hogy nem Mate20 Pro-ról és társairól váltok, hanem egy közel 5 éves telefonról.

    Az igazat megvallva én személy szerint nem igazán értem itt a sok negatív és becsmérlő embert (ha ezért meg azért nem tetszik a P30 Pro, akkor használd a samsungod/iphone-od/kit érdekel mit, nem kell másokat lehülyézni, mert nekik meg ez a telefon a megfelelő), mindenesetre szeretném megköszönni az elemzést (azt különösen, hogy a telefon megjelenéshez képest milyen gyorsan megjelent a cikk) a készítőinek, nekem nagyon sokat segítettek a döntésben, akárcsak az a pár ember, akik pozitívan igyekeztek megosztani a tapasztalataikat.

    Peace

Új hozzászólás Aktív témák