Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sheen574

    csendes tag

    válasz Themes #1063 üzenetére

    Én sem akartam feltenni, mindenhol letiltottam a frissítéseket, még az értesítéseket is ennek ellenére folyamatosan nyaggatott. Aztán egyik éjszaka fogta magát, letöltötte a tizest, feltelepítette (minden előzetes tiltás ellenére) majd újraindult a teló. Persze reggel nem ébresztett csak a biztonsági kódokat kérte.

    Most van egy fullszar tizesem, ocsmányul néz ki, az ébresztőm tiz alatt már nem működik, de már az sms-nek sincs semmilyen hangja és nem találom sehol hol a fenében lehet beállítani.

    Egyszer már visszatettem a kilencest, még egyszer nem fogom hiszen ugyis felrakja magának a tizest ha tetszik ha nem.

    Azt viszont áruljátok már el hol a pöcsömbe lehet az sms-nek saját hangot beállítani, mert közel állok hozzá hogy kidobjam a kukába a tizes android miatt (egyik nap ki is dobtam csak másnap előkerestem, mondván kap mégbegy esélyt) de már torkig vagyok vele. Se a google drive nem működik normálisan se más, botrány ez a verzió. A hetes android óta egyre szarabb a rendszer. :W

Új hozzászólás Aktív témák