Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ctvagyok

    őstag

    Na megírom én is, mit tapasztaltam. Három hete használom a telót.
    Aksi idő kb duplája az előző telefonomnak, szóval kb 9 óra kijelzőidőt hoz. Nem kell teljesen feltölteni, kimélhetem az aksit. Ez nagy plussz nekem. De ez után jöjjön az első negatívum, igaz nekem kb minden megy rajta folyamatosan, de 1,4% a készenléti a merülés óránként ( Accubatery szerint). Ez nagyon rossz érték. Éjszaka kicsit kevesebbet fogyaszt a készenlét.
    A kijelző elég jó fajta oled. De a fhd pentiletól kifolyik a szemem. Nagyon rossz 2k után átjönni erre. Sajnos egy cikket nem lehet vele elolvasni pdf-ben portrait módban tartva, egyszerűen nem elég jó a felbontás. Szóval majd eszem a kefét ha tényleg lesz 2K-s oneplus.
    A kamera nekem bejön, a 10MP nappal kinn részletességben sem dinamika tartományban nem üt. A 40MP sem a legjobb, anandtech tesztben ki van vesézve. De ha kevesebb a fény akkor elég jó képeket csinál szerintem. Veri a G4 kézi üzemmódos képeit kevés fénynél. Sajnos halott a G4-em igy nem tudom összehasonlítani.A zoom meg a kamrában nagyon jó kis cucc, még a digitális zoom is elviselhető képeket ad. De akinek kell a videó képesség ne ezt a telefont vegye. Huawei videóban sz@r.
    A GPS gyorsan talál pozíciót, navigálásra még nem használtam.
    A mono hangszóró elmegy egynek, de azért a stereo már évek óta elvárás.
    Nekem elég pozitív a telefon összképe. Szerintem ha esik az ára akkor jó vétel lesz majd. A kijelző felbontása lesz a csere oka azt már látom.

    [ Szerkesztve ]

  • ctvagyok

    őstag

    válasz mantequilla #92 üzenetére

    Évek óta OLED telefonokat használok. Egyszerűen kicsi a felbontás az apró betűk megjelenítéséhez. Főleg a pentile miatt.
    A p30 pro kijelzője szerintem használhatatlan a pentile miatt. A sima p30 sokkal jobb, de ha közelről nézem, még itt is látszik az egyszínű felületeken a rács minta. Ezért gondolom hogy nem RGB a kijelző itt sem.
    Persze 30 centi plusz ezen a készüléken nem zavaró. De akkor még esély sincs egy pdf apró betűit olvasni.
    Kell a 2k pentile kijelző esetén, hogy az igazán apró betűk is jól olvashatók legyenek. Persze a 2k RGB lenne arra is a legjobb.

  • ctvagyok

    őstag

    válasz Quqesz #110 üzenetére

    Előző telefon Axon 7 volt, előtte volt G4.
    Pontosan ezért nem jó ezen cikket olvasni, nagyon megerőltetőnek érzem sokszor a betűk rajzolata miatt. A 2K pentile kijelzőn nem volt ilyen gond. Szemmel látható a különbség ha egymás melett vannak. Böngészés közben nagyobb a betű, ott nem igazán zavar, meszebbről is nézem.
    De elhiszem, hogy a legtöbb embert nem zavarja. Barátnőm sem érti milyen pixeleket látok ;]
    De nem is jó, ha tökéletes a telefon, akkor sosem akarnám lecserélni :)

    [ Szerkesztve ]

  • ctvagyok

    őstag

    válasz ctvagyok #133 üzenetére

    Valaki még az OLED vibrálást is látja, ami számomra hihetetlen. Valószínűleg én többet tartom közel a szememhez a telefont azért látom annyire. PL ágyban telózás.
    A másik fura dolog, hogy a QC töltőm nem gyorstölti. Honor 9 et simán tölti gyorstöltéssel, és tudtommal a Kirin 980 is QC 2.0 kompatibilis. Valaki próbálta már Qualcomm gyorstöltővel tölteni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák