Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dimond G

    senior tag

    Aryon87 kérte hogy véleményezzem, saját tapasztalataim szerint a P20-at:

    Maga a készülék nagyon kézre áll, pedig nekem kis kezem van!
    Ami nagyon tetszett, fóliázott és a csomagban van tok, 3.5 jack-re való átalakító.
    Ezeket nem kell megvenni!
    A fülest nem próbáltam, mert az átalakítót használva az S8+ fülesét használom!

    Sajnos a kijelző nem amoled! Na ezt most elnézzük a Huawei-nek! :DDD

    Nincs SD! Na ez érdekessé tette számomra a dolgot, mivel nem volt még olyan telóm, amiben ne lett volna!
    Személy szerint ezért sem használtam a teló memóriáját és a biztonsági mentés miatt mindenem megvolt!
    Itt a 128GB-al nagyot szakítottak! Jó hogy nem fukarkodtak vele!
    Átköltözés másik androidos telóról meg nagyon jó és hasznos dolog volt! Főleg, hogy az SD kártyán lévő dolgokat is átviszi! Nagyon nem is rejti el amikor megkeresem ezeket a cuccokat. (Huawei mappa)
    Innen már csak annyi dolgom volt, hogy összekötöm a gépemmel a telót, majd megkeresve a mappáimat, kivágással átraktam a célmappába!

    A 8.1 frissítve lett az áprilisi biztonsági frissítésre. Olvastam a fellelhető hibákról, de én nem tapasztaltam kirívó dolgot, anomáliát!
    Maga a rendszer gyors és elég jól formázható! Talán még egy kicsit jobban is mint az S8+-om! Bár azon is Oreo rendszer fut!

    A hangszóró! Nos nem sztereó. Engem nem zavar, de valóban gyatra a hangzása!
    Aksi! Nos én péntek óta használom! Péntek este csurig feltöltöttem, jól is tartotta a 100%-ot, pedig még lerakás előtt használtam is! Szombat reggelre 2-3% ment le, de azt hiszem ez normális!
    Szombaton utaztunk Keszthelyre, autóval, utasként! Nos, volt GPS, adatháló, bluetooth. Nap közben fotóztam és osztottam is meg! Facebook (nem az eredeti) Messenger (eredeti).
    Nap végére, kb este 7 fele raktam rá a töltőre 34%-nál! Szóval jól teljesített az aksi!

    Fotózás!
    Nos, elég pozitívan vettem a kezembe, hogy majd most lepipáljuk az S8+ képeket! Hát nem!!!! :Y :O :O :O
    Beállítottam mindent! Az első benyomásom az volt, amit tartok is, hogy túl húzza a vörös (piros) és a zöld színt! Az MI meg elmossa a kontúrokat! Néha olyan érzésem van, hogy minél több fényt kap a lencse, annál mosottabbak, telítettebbek a színek és ezt nem kellőképpen szabályozza!

    Szóval kikapcsoltam az MI-t és tovább fotóztam!
    Az eredmény jobb lett! Jobbak lettek a képek és a sok fényt is jól kezelte! A telítettséget is jól mérte fel!
    A zár rekeszideje bámulatosan jó! Ami meg külön tetszik benne, hogy van benne képstabilizátor, ami szeles időben, mozgás közben jól jött! Ezt nagyon díjaztam! :C
    Nagyítás! Ez is tetszett! Nem szúrták el! Csináltam hazafele a buszon egy olyan képet, ahol a busz hátulján ültem, onnan fotóztam az esős utat és a sofőr is látszott a visszapillantó tükörben! Ez 5x-ös nagyítással készült! Belenagyítva a kész képbe, csak a visszapillantóban látszódó sofőr volt némileg pixeles!
    Összegezve!
    Ha kikapcsolom az MI-it, jobb képeket lehet vele csinálni (automatával), de az S8+-al némileg jobbat! (Ez persze függ sok dologtól)
    Éjszakai képet nem csináltam! Mondjuk az S8+-nak nagyon jó!
    Most, hogy több nap telt el és kezdem megszokni a P20-at, már egyre kevésbé gondolok rá, hogy eladom! :DD

    Ez a led jelzés zavar... na meg, hogy a zárképernyőn lévő értesítések, nem lesznek kisebbek, attól, hogy milyen betűméretet használok, pl mondjuk direkt kicsit! :DD :))

    Most ennyi a véleményem a telóról!

    MI-val készült kép:

    MI kép

    MI nélkül:

    MI nélkül

  • Dimond G

    senior tag

    Nektek van LED kijelzés, ha G-mail jön?
    Nekem csak a Messenger-t jelzi ki! :O

  • Dimond G

    senior tag

    válasz Krisz1000 #178 üzenetére

    Most akkor mi van?

    "messze nem volt ilyen reszponziv szóval ez a nyers android felhasználói élmény"

    de "ha kicsit jobb árban lenne lecsapnék rá"

    Akkor most az árra miatt nem vennéd, vagy a felhasználói élmény nem győzött meg? Vagy megvennéd a P20-at, ami szerinted nem jobb, mint a másik teló, de csak azért nem teszed ezt, mert a P20 drága?

    Ezt jól összehoztad cimbora! :C :R

    Nem kell meggyőznöd senkit!!! :DD

    Ha a másik teló jobb számodra, akkor vedd azt és menj abba a topic-ba!

    Ez a P20 topic-ja!
    Köszi!

  • Dimond G

    senior tag

    válasz Pompi #188 üzenetére

    Pompi! Ezt nekem szánta Krisz1000!

    Bár lehet, hogy neked is, mert vélhetően beszóltál neki, ahogy én is!

  • Dimond G

    senior tag

    válasz Krisz1000 #186 üzenetére

    Kedves Krisz1000!

    Az a te legnagyobb bajod, hogy csak fél szemmel nézel és még általánosítasz!
    ...és mivel én nem vagyok olyan magyar, aki "úgy vesz telefont, h nem foglalkozik semmivel, aztán sziv a garival mert nem gondolt rá, h arra is figyelni kellett volna" , szóval hagyjuk is...nem az én ingem! Bár tudnám mire írtad ez...
    ...nem , mégsem akarom tudni!

    ... és mint már jeleztem neked, menj át másik topic-ba, mivel neked felteszem nem P20-ad van és érdemben sem tudsz hozzá szólni, szóval kár itt ellenfelet keresned a szócsatáidhoz! De 1000-el! :C :C :C

Új hozzászólás Aktív témák