Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Dr. 444Hertz #135 üzenetére

    Viszont a Huawei még mindig nem tudta eltalálni az ízlésemnek megfelelő HDR-t. De összességében én sem érzem jobbnak a Samsungnál, a P9-et főleg az OIS hiánya miatt, a P10-et meg azért, mert még mindig lenne min javítani (például a csúcsfények kezelése szerintem kicsit problémás).

    De például a Huawei kamerájának vezérlése a legjobbtól, az Apple-től lett lenyúlva. A Huawei fanok úgyis elvágnák a torkom emiatt, de nyúlás vagy sem, ez az odabökök majd fel-le tolom az expozíció csúszkát megoldás az ami miatt veszett kényelmesen használható.

    A nyers képminőség sokszor nem minden, a kezelhetőség is fontos. Itt van példának az LG G4-em, szeretem a kameráját, de az expozícióba csak akkor van beleszólásod, ha átrakod manuális módba, ez nem mindig kényelmes és a HDR-ről (meg a vele járó zajszűrésről) is le kell mondani. A fejem verem a falba emiatt.

    Ha meg már zaj: Ebben a G4 nem túl jó, túl erős a színzaj és vélhetően ez is az oka annak, hogy a gyártók elkezdtek visszalépkedni a Sony 12 megapixeles szenzoraira. Az S7 például képzajban a legkevésbé fárasztó, mert alig produkál színzajt, inkább csak monokromatikus szemcsézettség jelenik meg, ami kellemesebb látvány.

    De mindegyik gyártó kamerájába bele lehet kötni. Az ember válasszon az alapján, hogy melyikkel tud a legjobban együtt élni.

Új hozzászólás Aktív témák