Új hozzászólás Aktív témák

  • TannerHUN

    aktív tag

    válasz gunner93 #1237 üzenetére

    Az igen... Nem tudom hogy jutottak idáig... :Y Ilyen esetben nem tudom, hogy tud-e segíteni a Huawei. Ha garanciás csere, akkor lehet náluk panaszkodni azt tudom. Az ügyfélszolgálaton már bejelentetted a fogyasztóvédelmet, ha nem küldik? Te vagy a szüleid adták le a rendelést? Értelemszerűen csak 18. életévet betöltött személy teheti ezt meg, bár akkor is vissza kellene nekik valamilyen úton-módon jelezniük véleményem szerint. Kíváncsian várom a Huawei visszajelzését! :) Ha lépnek az ügyben, akkor az nagyon pozitív dolog.

    <Adamsky> - Elég rosszul fogalmaztam és ezt is kapkodva, elnézést! :B A WB5000 valóban nem DSLR, én itt kimondottan egy kompaktot említettem, ez volna az. A DSLR most más téma... A KIT obi pedig az, amit gyárilag hozzádobnak a csomaghoz. Úgy mint Canon esetén a belépőszintűeknél a 18-55mm pl. Ezért is írtam azt, hogy sokkalta jobb a szenzora, mint a Samsungé. Remélem így érthetőbb. :)

    TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

Új hozzászólás Aktív témák