Új hozzászólás Aktív témák

  • jeni

    félisten

    Hello!

    Nagy valószínűséggel ,hogy én is belépek majd a clubba.
    Persze akkor tuti ha kézbe is kapom majd.
    Kérdésem az lenne,hogy az 50000Ft cucc esetén van aki kötött rá biztosítást?
    Ugyanis havi biztosítás alapdíj az kb 1190Ft (több is van)

    A lopás és a párásodás részét nem is kérném,vagy nem is lenne szükségem rá, de a belső meghibásodás részét -na ezt nem értem!
    érthető igazán de.....
    a sím kártyán kívül más miatt nem nagyon tudsz belenyúlni.
    2évig garis- tehát bármi nemű meghibásodás esetén garanciális javítás lenne amúgy is.
    Mi az ami belsőleg meghibásodna külső fizikai behatással?
    USB csatlakozón keresztül?

    Ha meg megkötöm , fizetem a biztosítási díjat folyamatosan és véletlenül leejtem a decemberi hónapban akkor plusz 13000Ft-t kell fizetnem vagyis ha lesz még ilyen a forgalomban esetleg SWAP-ként vagy alkatrész lesz-e még ehhez.
    De ha nem lesz ilyen mert már most kifuttatják akkor mit is adnak 50000Ft-ért akkor majd cserébe? Az lenne,hogy vásárold le majd az árát?

    Mivel ha a szerviz azt írja rá a munkalapra,hogy az újrapótlási díj 99990Ft akkor a biztosító nem fogja fizetni ezt mert a teló értéke vagyis a megvásárolt számlán szereplő összeg fele annyi és így nem érné meg neki ezt finanszíroznia gazdaságtalan javításra hivatkozva.

    Értékéhez képest nem sok értelme lenne a biztosítási összeg kifizetésének.

    Feltehetőleg a P40 Lite-t nem adják majd oda hasonló kategóriaként és kell e majd HMS teló?

    Amúgy ennek a biztosítás megkötése mikortól lehet és meddig?

    -míg kézbe nem kapom a mobilt? addig a napig tudok még ezen elgondolkodni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák