Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz ataman #621 üzenetére

    Köszi :R Valóban, sajnos a topicban nincs ilyen jelenleg.

    (#622) Litván Zongora: Nem kell zip-el csinálni semmit a lényeg az, hogy a Google Play-ből letöltött Finder, még egy kiegészítőt letölt, és ez a két dolog + a megadott proxy (tehát összesen három komponens) együtt kell, hogy eredményezze, a gyári frissítőt arra, hogy megtalálja a frissítést. Onnantól kezdve, hogy ez megvan, a Proxy már nem is szükséges.

    A letöltés nem túl gyors kevesebb mint 8 Mbps, és nem a sávszélességemmel volt gond, mert az UPC Fiber Power 240.

    (#623) Joe.36 : Nincs róla információm. Ránéztem a leírásra abban nem volt olyasmi, hogy előzetes build, különben vártam volna :D Megjegyzem: remekül működik, csak én óvatos szoktam lenni, főleg mert ez az eddigi legdrágább táblagépem. Kicsit mégis óvatlan voltam, mert csak a hogyan csináljuk részbe - azaz egyből a közepébe - vágtam a dolognak, de szerencsére nem volt gond.

    Nexus 7-nél is mindig idegesített, hogy másoknak hetekkel előbb megvan mint nekem OTA-n keresztül, most legalább hamarabb élvezem, és nem maradtam le így ennek a siettségnek köszönhetően semmiről. Sőt kifejezetten öröm használni az új verziót, látszik, hogy sokat dolgoztak rajta és ez igaz az EMUI 5.0 felületetre is.

Új hozzászólás Aktív témák