Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diokhan

    addikt

    válasz South Velen #42 üzenetére

    Nézd. Én nem vagyok újságíró, első címlapos cikkem sem túl régen került ide ki (Amin korrektúra után vissza kellett írnom az eredeti bevezetőt és címet, mert nagyon rövidre korrektúrázták ki),
    viszont a nyelvtanra mindig is érzékeny voltam...! Ezt a cikket elég nehéz volt végig olvasni fejcsóválás nélkül.

    [ Szerkesztve ]

    Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

  • tal-garius

    aktív tag

    válasz South Velen #42 üzenetére

    Hellosztok!
    Köszi az építő jellegű kritikát, végül is ebből okulhatok, tanulhatok. Az eddig vásárolt telefonjaimról mindig készítettem leírást, bemutatót, úgy ahogy erről szerettem volna egy színvonalas írást. Próbáltam olyan dolgokat felsorolni ami a mindennapi használatkor lehet fontos, ez meg az működik, ez meg az van benne stb. Olvastam az itteni tesztet is, más külföldi oldalakon is, vásárlás előtt. Sajnos nem vagyok újságíró, így valóban a lényegre törő pár szavas mondataim valóban "élvezhetetlenek" az olvasó számára. Amit leadtam írást, annak volt bevezetője is, mégpedig az hogy a Huawei mint márka igenis lehet prémium. Sok ismerősöm mai napig azt hiszi hogy ez csak egy kínai vacak lehet (és hogy az Iphone és a Samsung a csúcs). Többet ebben a témában nem kívántam részt venni, így jobbnak láttam törölni, pedig én szerintem semmi rosszat se írtam. Ami utána lett bevezető gondolom egy szerkesztő írta oda, köszönet érte.

    Mai nap volt egy kis időm átfutni az írást, javítottam benne pár dolgot, kiegészítettem azt, remélem így már elfogadható mindenki számára.

Új hozzászólás Aktív témák